вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Аюрведичний масаж «Удвартан»

60 хв 850 грн
Аюрведичний масаж «Удвартан»
Аюрведичний масаж в Києві:

Особливий лікувальний масаж, який активно використовується в лікувальних програмах, а іноді і просто може застосовуватися для оздоровлення людського організму.

Унікальний аюверда масаж в Києві подарує вашому тілу здоров’я і красу, а душі – гармонію. Удвартана – пілінг-масаж усього тіла із застосуванням сухого порошку лікувальних трав і спецій. Даний вид масажу чудово знімає напругу з тіла і розуму, тонізує різні системи організму, омолоджує шкіру і покращує кровообіг. Приходьте на аюрведичний масаж в Києві в наш спа слон Lakshmi Spa.

Як проводиться аюрведичний масаж в Києві?

Аюрведичний масаж виконується в чіткій послідовності. Під час масажу тіла відбувається вплив на біологічні точки організму.

Масажист сухою сумішу натирає все тіло і натискає пальцями на потрібні ділянки на тілі і утримує їх протягом кількох  секунд. Ви можете відвідати аюрведичний масаж в Києві в салоні «Lakshmi Spa» на Печерську. Наші масажисти – справжні професіонали своєї справи.

У чому особливість аюрведичного масажу?

Варто зазначити, що кожен сеанс масажу проходить з використанням спеціальної сухої суміші трав та спецій.  Суміш містить до тридцяти видів цілющих інгредієнтів, з’єднаних між собою.

Після сеансу аюрведичного масажу ви відразу ж відчуєте, як спаде втома, організм знову набуде свіжість і зарядиться енергією. І, звичайно ж, після масажу міцний сон вам гарантований.

Показання та протипоказання для аюрведичного масажу

Як зазначалося раніше, аюрведичний масаж широко використовується в різних лікувальних програмах, тому багатьом людям, які мають проблеми зі здоров’ям, він просто необхідний. Серед таких людей:

 • Спортсмени. При активних тренуваннях неминучий м’язовий стрес, і масаж – єдиний спосіб зняти його.
  Люди, що не займаються спортом.
 • Люди, які страждають безпліддям. Цей масаж допоможе їм розслабитися. Настійно рекомендується відвідувати процедури перед зачаттям або під час виношування плоду.
 • Також варто пам’ятати і про протипоказання, тому що, якщо не враховувати їх при відвідуванні сеансів масажу, можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям. Перед відвідуванням аюрведического масажу настійно рекомендуємо вам проконсультуватися з фахівцем.

Якщо ви бажаєте зняти стрес і отримати порцію насолоди, приходьте в наш спа салон на Печерську для того, щоб отримати сеанс аюрведичного масажу в Києві. Ми пропонуємо вам найкраще.

Масаж рекомендовано
 • Спортсменам
 • Тим хто не займається спортом
 • Безплідним
Ось ряд основних протипоказань:
 • При онкологічних захворюваннях
 • При наявності шкірних захворювань
 • При алергії на компоненти масла і трави
 • При запальних процесах в організмі

Популярні запитання

«Удвартана» масаж приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий масаж у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

аюрведичний масаж «Удвартана» це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то аюрведичний масаж «Удвартана» Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів аюрведичного масажу «Удвартан» в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний аюрведичний масаж з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на аюрведичний масаж «Удвартан» незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Аюрведичний масаж «Удвартан»?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн