вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Масаж для дітей

30 хв 370 грн
Масаж для дітей
Дитячий масаж в Києві

Нормалізація м’язового тонусу, корекція роботи опорно-рухового апарату, стимуляція центральної нервової системи і зміцнення імунної – основні з безлічі корисних властивостей дитячого масажу.

Особливості проведення дитячого масажу

Кожен батько піклується про те, щоб його дитина не хворіла, була здоровою і його не турбували жодні недуги. Одним з кращих ліків від проблем з опорно-руховим апаратом є саме професійний дитячий масаж в Києві. Така процедура допомагає нормалізувати тонус м’язів у дитини, а також стимулювати центральну нервову систему. Наступна важлива перевага масажу для дітей в тому, що вона дозволяє зміцнити імунітет дитини.

Для чого потрібен масаж для дітей?

Дитячий масаж призначається дітям різного віку. Але кожній мамі потрібно враховувати, що є ряд протипоказань, при яких не рекомендується відвідувати цю процедуру. Заборонено застосовувати масаж в Києві в тому випадку, якщо у дитини присутні гострі запальні захворювання.
Це означає, що перш ніж приступати до процедур, обов’язково потрібно проконсультуватися з педіатром і масажистом. Тільки на підставі рішення фахівців можна буде підібрати найбільш відповідну техніку, щоб максимально ефективно виконати дитячий масаж.

Показання та протипоазання:

Тривалість масажу для дітей не більше тридцяти хвилин. За цей проміжок часу масажист зможе комплексно розслабити тіло дитини і забезпечити відмінну профілактику всіляких хвороб опорно-рухового апарату. Він розрахований на дітей від трьох до чотирнадцяти років, яким подібна процедура приносить максимальну користь.

Лікарі підтверджують, що чим більше дотиків отримала дитина в перші роки свого життя, тим краще і швидше вона буде розвиватися. Поведінка, а також настрій дитини прямо залежить від того, яка кількість фізичних контактів була. Масаж для дітей в Києві сприятливо впливає на здоров’я при таких захворюваннях:

Масаж рекомендовано при:
 • Пупкові грижі
 • Рахіт
 • Неврологічні розлади
 • Вроджені проблеми з суглобами
 • Анемія
Протипоказання:
 • Гепатит
 • Порок серця
 • Великі грижі
 • Туберкульоз кісток і суглобів
 • Артрит

Популярні запитання

Масаж для дітей приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий масаж для дітей у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Масаж для дітей це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то масаж для дітей Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на масаж для дітей в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний масаж для дітей з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на масаж для дітей незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Масаж для дітей?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн