вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Класичний масаж обличчя

30 хв 450 грн
Класичний масаж обличчя
Детальніше про масаж:

Багато людей задаються питанням, навіщо ж робити масаж обличчя. Всім зрозуміла важливість масажу стоп або спини, проте навіщо ж обличчя? Ви дуже помиляєтеся, якщо вважаєте, що обличчя потребує масажу в меншій мірі. Задумайтесь, адже саме ваше обличчя – це перше, що бачать люди при знайомстві. Дуже важливо, щоб воно зберігало охайний і приємний вигляд. Класичний масаж обличчя варто проводити кілька разів на тиждень, і ви точно помітите видимі результати.

Користь класичного масажу для обличчя

Класичний масаж обличчя вирішує ряд проблем, які більшою мірою хвилюють жіночу половину населення, наприклад:

 1. позбавляє від мімічних та вікових зморшок;
 2. підвищує еластичність шкіри обличчя;
 3. покращує колір обличчя за рахунок сприятливого впливу на кровообіг;
 4. зменшує обридлі мішки під очима і іншу набряклість;
 5. має омолоджуючий ефект;
 6. розслабляє і приводить в тонус м’язи обличчя.

 

Крім всіх цих плюсів, класичний масаж обличчя також може допомогти вам розслабити очі і губи. Відзначають, що масаж обличчя також покращує зір і стан зубів. Таким чином ви одночасно економите на пластичних операціях, косметології і стоматологох.))) Все це можна отримати від масажу, який не займе багато часу і не є дорогою процедурою.

Зазвичай кожен масажист володіє такою технікою. Вона не є надто складною, проте потрібно знати в яких областях обличчя можна натиснути більше, а де краще обійтися погладжуваннями. Шкіра обличчя дуже ніжна.  Найчастіше масаж обличчя проводиться з використанням крему або масел.

Як робиться класичний масаж обличчя в Києві?

Вони підбираються виходячи з типу шкіри і проблем, які хоче вирішити клієнт. Класичний масаж обличчя не може проводитися, якщо у пацієнта є серйозні шкірні захворювання або ж глибокі порізи, садна, гнійники на шкірі. В цьому випадку краще перенести сеанс.

Далеко не у всіх салонах столиці ви зможете знайти майстрів, які спеціалізуються на масажі обличчя. У нашому спа салоні в центрі Києва у Печерському районі, ми із задоволенням займемося вашим личком і зробимо все, щоб ви залишилися задоволені результатом. Записуйтеся на прийом до наших професійних майстрів!

Показання:
 • Має омолоджуючий ефект
 • Позбавляє від мімічних та вікових зморшок
 • Підвищує еластичність шкіри обличчя
Протипоказання:
 • Акне
 • Хвороби шкіри
 • Алергічні захворювання

Популярні запитання

Класичний масаж обличчя приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий класичний масаж обличчя у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Класичний масаж обличчя це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то класичний масаж обличчя Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на класичний масаж обличчя в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний класичний масаж обличчя з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на класичний масаж обличчя незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Класичний масаж обличчя?