вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Антицелюлітний медовий масаж

60 хв 800 грн
Антицелюлітний медовий масаж
Медовий масаж в Києві:

Медовий масаж від целюліту в Києві відноситься до методів ручного масажу. При цьому, чинним і активною речовиною є натуральний мед. Така процедура має величезною користю для організму людини, оскільки поліпшується живлення всіх органів. Це відбувається завдяки поліпшенню процесу кровообігу. Поліпшується кровообіг і лімфовідтік і прискорюється обмін речовин. М’яко відкриваються пори і відлущується омертвілий епітелій. Йде живлення шкіри корисними елементами, які містить мед.

У чому причина ефективності медового масажу?

Ще в давні часи лікарі Індії, Риму, Китаю використовували цілющі властивості меду. Мед, як і медовий масаж застосовували при запальних процесах, м’язових болях і ревматизмі. він завжди цінувався за прекрасні лікувальні властивості і приємний смак.

Практично кожна жінка хоче виглядати молодою і стрункою, а медовий антицелюлітний масаж є одним з кращих способів корекції фігури і виведення шлаків з організму.

 

У чому причина ефективності медового масажу?

Для того, щоб зрозуміти, чому ця техніка настільки ефективна, потрібно спочатку звернути увагу на унікальну здатність меду до швидкого вбирання в шкіру. Спільно із застосуванням особливої ​​техніки масажу, ефект від антицелюлітної програми зберігається на довгий проміжок часу.

Корисні властивості меду впливають як на шкіру, так і організм в цілому, після курсу масажу значно зміцнюється імунітет, піде втома і напруга. Такий масаж корисний своїми косметичним і оздоровлюючим ефектом.

Медовий масаж від целюліту в Печерському районі Києва володіє величезною користю, оскільки він виконує функцію омолодження, очищення шкіри. Також він живить шкіру величезною кількістю корисних речовин.

Показання до проведення медового масажу від целюліту

Унікальна техніка є найбільш ефективною, як на першій, так і другій стадіях розвитку целюліту. Це той рівень, при якому проявляється відома апельсинова кірка і змінюється забарвлення верхнього шару шкіри. Також на цих стадіях відбувається істотне зниження тонусу м’язових тканин. Процедура медового масажу рекомендується при цих показаннях.

Користь від меду складно переоцінити і це не дивно, оскільки такий продукт володіє величезною кількістю позитивних речовин. Але перед виконанням процедури обов’язково потрібно враховувати певні протипоказання, при яких не рекомендується робити медовий масаж.

У кожній ситуації найкраще в першу чергу проконсультуватися з фахівцем: спочатку з лікарем, а після і з масажистом, який буде проводити процедуру.

Основні показання:
 • Целюліт на першій і другій стадії
 • Ожиріння
 • Знижений імунітет
 • Порушення сну
 • Невралгія
 • Радикуліт
 • Фізична перевтома
Основні протипоказання:
 • Серцево-судинна недостатність
 • Цукровий діабет
 • Астма
 • Онкологія
 • Вагітність
 • Період менструації
 • Порушення щитовидної залози

Популярні запитання

Медовий масаж приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий медовий масаж у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Медовий масаж це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то медовий масаж Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на медовий масаж в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний медовий масаж з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на медовий масаж незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Антицелюлітний медовий масаж?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн