вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки

60 1800
90 хв 2100 грн
Гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки
Деталі масажу в 4 руки в Києві:

Масаж – це завжди приємно і корисно. Гавайський масаж дозволяє не тільки фізично відпочити, а й розслабитися духовно. Цей вид масажу допомагає впоратися з пригніченим настроєм, неврозами та переживаннями різного характеру. Те, що він проводиться в 4 руки забезпечує отримання максимального задоволення по всьому тілу.

Переваги гавайського масажу в 4 руки в Києві
 • Допомагає боротися з болями різного характеру і локалізації
 • При регулярному відвідуванні масажних процедур помітні поліпшення фігури та зменшення кількості жирових складок
 • Підвищення еластичності та пружності шкіри
 • Покращує роботу системи кровообігу
 • Усуває набряклість
 • Розкриття чакр
Як відбувається процедура?

Гавайський масаж в Києві проводиться в 4 руки, це означає що бере участь два фахівця-масажиста. Вони повинні працювати максимально синхронно, плавно і гармонійно, бути однією командою, адже при неправильному русі одного процедура може піти не за планом.

Після цієї процедури ви вийдете наповненим енергії спокійною людиною. Масаж виконується кінчиками пальців, передпліччя і ліктями, при цьому фахівець не пропускає жоден міліметр ділянки шкіри.

 

Куди можна звернутися?

Ця техніка досить складна, далеко не кожен масажист володіє нею, тому якщо хочете насолодитися конкретно гавайським масажем, доведеться постаратися, щоб знайти кваліфікованого і компетентного майстра. Якщо не хочете витрачати час на пошуки кращих фахівців своєї справи, то звертайтеся в Lakshmi Spa, ми завжди допоможемо вам! Крім гавайського масажу, пропонуємо також:

Показання та протипоказання

Якби люди частіше зверталися за процедурою масажу, то багатьох проблем як з фізичним, так і з ментальним здоров’ям можна було б уникнути. Іноді на початкових стадіях деяких хворобливих станів можна поліпшити ситуацію за допомогою таких процедур, навіть не дізнавшись про те, що ви почали чомусь хворіти. Коли у людини в житті виникають стресові ситуації, так зване вигоряння або сильна втома, то він як правило п’є таблетки та впадає в депресію від свого ж стану. А потрібно всього лише скористатися послугами компетентного фахівця!

Показання:
 • Головні болі
 • Остеохондроз
 • Болі в спині, попереку, шиї
Протипоказання:
 • Пухлини
 • Хвороби крові
 • Аневризма аорти і серця

Популярні запитання

Гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий Гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів гавайського масажу ломи-ломи в 4 руки в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на Гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки?

  Додаткові послуги
  • 400 грн
  • 350 грн
  • 370 грн
  • 1 200 грн