вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Тайський аромамасаж

60 хв 850 грн
Тайський аромамасаж
Тайський аромамассаж в Києві

Тайський аромамасаж — це один із видів масажу, який поєднує у собі особливу техніку і дію аромамасел. Техніка масажу полягає у надавлюванні на певні точки тіла, по яким, згідно східної традиції, проходить життєва енергія. Крім методу натискань використовуються ще різноманітні розтяги та скручування. Усе це дозволяє відновити фізичну систему організму людини і потік її енергії.

Дія тайського аромамасажу на організм людини

Будь-який вид масажу позитивно впливає на організм, якщо він виконується спеціалістом правильно і професійно. Тайський аромамасаж в Києві діє на м’язову, серцево-судинну, нервову системи, чим забезпечує нормальне функціонування всіх внутрішніх органів. Під час виконання цієї техніки використовуються спеціальні аромамасла, які зволожують, насичують та заспокоюють шкіру тіла. Тайський аромамасаж в Києві допомагає розслабитися як емоційно, так і фізично, тому його користь не варто недооцінювати.

Який ефект аромамасел?

Ефірні масла мають терапевтичну дію. Ефект завжди залежить від того, наскільки якісні масла використовуються під час сеансу масажа. Масла сприяють омолодженню, покращенню психічного стану, розслабленню різних груп м’язів, стимуляції лімфатичної системи, покращенню кровообігу.

Чим тайський аромамасаж відрізняється від класичного?

Класичний масаж включає в себе погладжування, роботу з м’язами, а тайський аромамасаж — це техніка, основу якої складає пасивна йога і робота з біологічно активними точками організму. Спеціалісти з тайського аромамасажу використовують не лише свої долоні та пальці, а й ступні, лікті. Також, в тайському масажі використовуються аромамасла, що не завжди присутні при сеансі класичного масажа.

Скільки потрібно сеансів?

Перші покращення та зміни в організмі ви помітите через 2-3 сеанси, а повний курс триває 7-10 процедур. Пройшовши його, ви надовго, можливо, навіть назавжди забудете про свої проблеми зі здоров’ям. Тривалість, періодичність курсу треба узгоджувати з вашим лікуючим лікарем.

Де сходити на Тайський аромамасаж в Києві?

Якщо хочете довіритися справжнім професіоналам, то ласкаво просимо до Lakshmi Spa! Ми гарантуємо, що такого у своєму житті ви ще не відчували… Ви поринете у насолоду з голови до п’ят, відчуєте кожну клітинку свого тіла. Ми знаходимося за адресою: вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район. Чекаємо на вас з нетерпінням!

Протипоказання тайскому аромамасажу

Якщо у людини є деякі протипоказання, то їй краще спочатку проконсультуватися з медиком і масажистом. Обговорення методики проведення масажу з фахівцем дозволить не тільки зробити процедуру безпечною, але і максимально ефективною.

Тривалість такої приємної процедури одну годину. Величезна кількість задоволення і розслаблення в нашому спа салоні в Печерському районі Києва.

Переваги
 • Покращення стану шкіри
 • Покращення кровообігу
 • Покращення роботи травної системи
 • Збільшення еластичності м’язів
Основні протипоказання:
 • Вагітність
 • Алергія на використовувані масла
 • Перенесені операції
 • Патології нервової системи

Популярні запитання

Тайський аромамасаж приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий Тайський аромамасаж у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Тайський аромамасаж це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то Тайський аромамасаж Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на Тайського аромамасаж в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний тайський аромамасаж з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на Тайський аромамасаж незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Тайський аромамасаж?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн