вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Імбирно масляне СПА

90 хв 1585 грн
Імбирно масляне СПА
Детальніше про імбирно масляне СПА в Києві:

Імбирна СПА процедура для чоловіків прекрасно знімає втому, оновлює тіло після хвороби, зміцнює імунітет і відновлює сили. Імбир в Японії здавна вважається одним з корисних рослин, особливо, що стосується травлення і підвищення статевого потягу. А також, цей корінь багатий на вітаміни С, В1, В2, і А, що прекрасно регенерує шкіру, надає тілу хороший тонус, містить також натрій, калій, цинк і залізо.

Особливість масажу

Спа для чоловіків в Києві починається з розпарювання тіла в фіто бочці, потім – приємне ароматичне очищення шкіри за допомогою натурального скрабу. Основними компонентами якого є – тростинний цукор, подрібнені оливкові кісточки, масло бергамота і чайного дерева.

Наступним етапом є безпосередньо сама процедура обгортання имбирно – олійними інгредієнтами. І звичайно ж ручний масаж: розслабляючий і одночасно знімає втому. Це повна релаксація і лікування одночасно, незабутня процедура, яка підвищує імунітет.

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували імбирно масляне СПА, то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі імбирно масляне СПА в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте імбирно масляне СПА. Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді імбирно масляне СПА в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у імбирно масляне СПА принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на імбирно масляне СПА в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
Імбирно масляне СПА?

    Додаткові послуги
    • 450 грн
    • 350 грн