1
Колектив «Lakshmi-spa» радий вітати Вас на нашому сайті.

СПА салон в Києві на Печерську

Шукайте хаммам або кращий Спа салон в Києві?  Зупиняйте свої пошуки!

“Lakshmi Spa” – це салон з унікальними авторськими методиками хамама і банного Спа сервісу. Це не тільки один з кращих Спа-салонів Києва, так само це Майстерня мистецтва хамама і масажів, в якій творить Олександр Моїсеєнко зі своїми майстрами.

“Lakshmi Spa” – це особливе місце для Вашої трансформації та оновлення.

У нашому салоні з вами будуть обходитися, як з богинею або як з візирем. Тут Ваше слово – закон. В руках наших фахівців ви відчуєте себе справжньою принцесою або принцем! У нас ви по-справжньому зможете розслабитися.

Чому варто відвідати наш Спа салон на Печерську?

Назва салону відразу ж радо вітає вас, відкриваючи свої двері всім, хто хоче відпочити і відновити своє тіло розкішними процедурами. І ми раді кожному, хто зайшов в наші двері.

Тут ви знайдете калейдоскоп масажних послуг, нам завжди є що Вам запропонувати! Кожна послуг, на нашому сайті унікальна за своєю результативністю.

Наш колектив складається з професійних масажистів, майстрів своєї справи. Кожен фахівець повністю віддається тому, що робить і любить свою роботу. Саме тому ви відчуєте повагу і любов під час кожної процедури.

Вибирайте послугу і приходьте до нас вже сьогодні, адже краса і здоров’я не повинні чекати! Ми допоможемо Вам залишатися в ресурсі і бути успішними!

По-справжньому щаслива людина та, яка  відчуває себе красивою  і люблячою!

Подарунковий сертифікат

Що подарувати? Чим побалувати себе, коханих і рідних?

Світ масажу, спа, хаммам – світ чарівності і блаженства. Ви як Джин даруєте собі і коханим враження. Ви закохаєтесь в кожну послугу, що є у нас на сайті і не зможете відмовити собі у чомусь. Ви відчуєте себе справжньою принцесою, справжнім принцом в руках наших фахівців. І у нас ви по-справжньому розслабитеся.

Купити подарунковий сертифікат просто: вибираєте послугу на нашому сайті самостійно або за допомогою наших адміністраторів, приїжджаєте в наш спа салон в Києві на Печерську за сертифікатом або ми зробимо адресну доставку.

– Подаруйте собі і коханим враження –

Дівич-вечір у спа

Допоможемо Вам влаштувати чудовий, що запам’ятовується SPA дівич-вечір з 2-6 чоловік. Щоб піти від міської метушні і чудово провести час з подругами, мамою, сестрою і поєднати приємне з корисним. Ми пропонуємо різні варіанти спа процедур в залежності від ваших побажань. Це відмінний спосіб відпочити тілом і душею.

Під час процедур вам запропонують частування з фруктів, ароматного чаю з медом, сухофруктів і східних солодощів, напої. Подаруйте собі незабутній дівич-вечір в спа салоні Лакшми Спа.