Ритуал: Абх’янга

Ритуал: Абх'янга

Ритуал Абх’янга. Абхйанга (Абхьянга, Абх’янга), аюрведичний масляний масаж, – це важлива частина щоденного розпорядку дня, рекомендованого Аюрведою для досягнення загального здоров’я і благополуччя.

Ось що сказано в одному з них: “Кожен день даруєте своєму тілу повний масляний масаж. Він живить шкіру, заспокоює Вата-дошу і Капха-дошу, знімає втому, збільшує витривалість, дарує насолоду життям і спокійний сон, покращує зовнішній вигляд і сяйво шкіри , продовжує життя і живить всі частини тіла “.

Абхьянга – це масляний масаж всього тіла від кінчиків пальців ніг до верхівки голови, це одна з численних аюрведичних процедур, по праву вважається не тільки цілющою, а й дуже приємною. Масаж балансує роботу всіх систем організму, приносить розуму спокій, а тілу дарує зцілювальне розслаблення і наповнює енергією

А найповніший ритуал коли після массажу ви ще прогрієтеся в хаммамі.

 

135 мин.Тривалість 1850 грн.Вартість

Особливості проведення Ритуалу Абх'янга в хаммамі в Києві

Задоволення починається від самого початку ритуалу:

Перше, що вас чекає -це масаж умаслювання по тілу Абх’янга.

Потім майстер дуже ретельно зробить массаж голови, а на обличчі додатково розслабить впливаючи на марма-точки.

Далі майстер вас переводить в хаммам для подальшого прогріву.  Після того, як тіло прогрілося, виконується мякий пілінг мочалкою змиваються залишки масла.

Завершенням ритуалу ваш чекає миття голови з массажем і контрасні проливи з чаш. Ця процедура допомагає тонізувати життєву енергію в організмі, зміцнювати імунітет і зробити людину більш здоровою.

Кожен гість, який відвідає наш хаммам Київ, зможе відчути гармонію між тілом і душею, розслаблення і масу задоволення. Одночасно пройти процедуру можуть дві людини.

У нашому СПА салоні ви відчуєте гармонію, як тіла, так і душі, а також зможете насолодитися атмосферою комфорту і затишку,  дбайливими руками майстра. Це свято для тіла і  душі!

Протипоказання до застосування послуги

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Основні протипоказання:

  • алергічна реакція на олії
  • наявність травм
  • отруєння
  • набряклість
  • загострення будь-якого хронічного захворювання
  • артрит
  • онко-захворювання

Якщо ви переконалися в тому, що проблем немає, і ви готові оздоровитися, відвідайте сеанс масажу Абхьянга в кращому спа салоні Києва «Lakshmi Spa» на Печерську. Повірте, ви будете в захваті від цієї процедури!

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам