Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж – це фізіотерапевтична процедура, за допомогою якої з організму виводяться токсичні речовини і зайва рідина. Основний вплив на організм відбувається за рахунок прискорення лімфотоку. За рахунок цього органи в тілі людини отримують більше поживних речовин і кисню.

Тривалість такої процедури лише одна година. А після того, як закінчиться процедура, кожен клієнт нашого спа салону зможе отримати чашку ароматного чаю з медом. Якщо використовувати лімфодренажний масаж, то це дозволить позбутися від зайвих кілограмів і ефективно боротися з ожирінням організму.

60 минТривалість 700 грнВартість

Як проводиться лімфодренажний масаж в Києві в салоні Лакшми Спа?

Лімфодренажний масаж в спа-салоні «Lakshmi Spa» проводять кваліфіковані масажисти, які пройшли спеціальні курси підготовки.

Основні рухи, які використовуються в цьому масажі – це натискання і погладжування. Але при цьому майстри дотримуються фундаментальних правил для проведення лімфодренажного масажу:

Рухи по тілу пацієнта повинні проводитися в напрямку струму лімфи в судинах (від низу до верху).
Кожен рух має бути повільним і обережним, адже якщо робити все різко, це може пошкодити кровоносні судини. За рахунок плавних рухів струм лімфи прискорюється, що призводить до виведення з організму шлаків і шкідливих компонентів.
Для проведення лімфодренажного масажу наші майстри використовують особливі крема і суміші. Вони підсилюють ефект від масажу і сприяють очищенню тканин тіла.

Особливості лимфодренажного масажу

Особливістю лимфодренажного масажу є те, що він може проводитися практично на будь-яких ділянках тіла – починаючи від стоп і закінчуючи лімфодренажним масажем обличчя. При проведенні масажу на одній конкретній ділянці тіла ви будете відчувати позитивні зміни. Наприклад, при проведенні масажу обличчя у вас зникнуть мішки під очима, дрібні зморшки розгладяться і контури лиця стануть більш рівними і підтягнутими. Кращий лімфодренажний масаж в Києві ви можете спробувати на Печерську в спа салоні «Lakshmi Spa», адже саме там ви зможете насолодитися якісним масажем за демократичними цінами.

Показання та протипоказання для лімфодренажного масажу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Варто відзначити, що лімфодренажний масаж, як і будь-яка інша процедура, має ряд свідчень і рекомендується тим людям, які:

  • Хочуть позбутися целюліту
  • Схильні до накопичення зайвої ваги
  • Потребують корекції фігури
  • Мають проблеми з мікроциркуляцією.

Також, важливо знати, що цей масаж має перелік протипоказань.

Тому перед відвідуванням процедури лімфодренажного масажу в Києві обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Ось основні протипоказання:

  • діабет
  • проблеми з роботою щитовидної залози
  • проблеми з шкірних покривів
  • запальні процеси

Якщо ви готові оздоровитися і привести себе в порядок, приходьте швидше в спа-салон «Lakshmi Spa» в Києві на Печерську, щоб насолодитися лімфодренажним масажем.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам