вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Сертифікати та абонементи

Лакшми Спа в Києві допоможе отримати найчудовіші і приголомшливі враження. Сумніваєтеся, що саме вибрати? На нашому сайті широкий вибір різноманітних послуг: для чоловіків, жінок, дітей, пар, компаній. А яку радість Ви відчуваєте коли Ваш подарунок «потрапив в 10» і викликав море захоплень і подяку! Для цього існує казковий світ спа. Це чудові масажі, вишукані спа-делікатеси, дивовижні ритуали в хаммамі, цілюща фітобочка, пустотливі дівич-вечори:
Сертифікати та абонементи

Cертифікати

Ви як маг і чарівник даруєте своїм рідним, друзям, коханим, колегам незабутні емоції в подарунковому сертифікаті на масаж, спа або хаммам.

Ви обираєте послугу на нашім сайті самі чи за допомогою адміністратора, або визначаєте суму на яку будуть надані послуги чи подарована косметика. Купити подарунковий сертифікат ви можете безпосередньо в нашому спа салоні в Києві на Печерську сплативши готівкою чи карткою. Також ви можете замовити електронний сертифіката на вайбер, телеграмм чи електронну пошту оплативши Сертифікат на картку.

Отримавши такий подарунок, людина очищується на декількох рівнях: фізичному і духовному. Незабутній післясмак і стан обнулення на рівні свідомості, дає людині можливість почати життя з чистого аркуша. Вся накопичена втома залишається в минулому. Це схоже на прекрасну відпустку, яку хочеться продовжити ще, ще і ще!

Подаруйте всім найціннішім Вам людям незабутні моменти життя!

 

Система Спа-депозитів для гостей Lakshmi spa

  1. 6 000 – +8% (+480 грн) = 6480 грн потрапляє на ваш персональний рахунок. Термін дії 4 місяці.
  2. 9000 – +11% (+990 грн) = 9990 грн потрапляє на ваш персональний рахунок. Термін дії 6 місяці.
  3. 13000 +14% (+1820 грн) = 14820 грн потрапляє на ваш персональний рахунок. Термін дії 8 місяців.
  • Повідомляємо, що грошові кошти, що знаходяться на депозитному рахунку Гостя, можуть бути витрачені тільки для оплати спа-послуг, що надаються салоном, і не можуть бути використані для придбання косметичних засобів, що продаються в салоні.
  • Інформуємо, що використання депозиту для купівлі подарункового сертифіката салону недоступно.
  • У разі якщо грошові кошти не були використані до закінчення терміну дії депозиту, вони не підлягають поверненню і не можуть бути використані в подальшому.

Депозитні програми не поширюються на акції і спец пропозиції.

 

 

Доставка та оплата

Достака Новою Поштою

Якщо у вас не має можливості забрати Сертифікат безпосередньо в нашому спа салоні, ми можемо відправити Сертифікат Новою Поштою. Оплата відправлення Сертифіката при отриманні , здійснюється згідно тарифів перевізника.

 

Онлайн оплата сервісом LiqPAy

 

Оплатити Сертифікат чи послугу салону Ви можете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення. Ніяких прихованих платежів, Ви оплачуєте тільки суму Вашого замовлення та доставку.

Замовити сертифікат

Якщо Ви бажаєте здійснити оплату Сертифіката або спа процедури on-line, скористайтеся, будь ласка, формою нижче. Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні рахунком у валюті іншої країни, суму все одно слід вказувати в гривнях, конвертація відбудеться автоматично.