вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Моделюючий анти ейдж масаж обличчя

Планується
Юлія Моїсеєнко
16 годин
4500 грн
Моделюючий анти ейдж масаж обличчя

Масаж лиця – один з найважливіших елементів омолодження людини. Він подібний до процесу вигладжування одягу – тільки руками.

Даний вид масажу увібрав в себе прийоми з різних масажних технік: лімфосонація і робота з діафрагмами, МФР (міо-фасціальний реліз), анти-ейдж, кругова підтяжка обличчя. Масаж надає різнобічний вплив на всі тканини особи, глибинна покрокового опрацювання, структурно впливає на поліпшення крово- лімфо- струму, підсилює обмінні процеси. На міжклітинному рівні збагачує тканини киснем і необхідними поживними речовинами.

В кінці вже першої процедури явно видно ліфтинг ефект. Овал обличчя більш виражений. Змінюється колір шкіри, поліпшується її тургор, йде набряклість. Знімаючи напругу м’язів обличчя масаж рефлекторно розслабить весь організм, поліпшить настрій і самопочуття. Моментальний ефект масажу по обличчю видно відразу після закінчення сеансу.

План семінару:

Теоретична частина:

Історія виникнення методу
основи ергономіки під час роботи з особою
діалог майстра з тканиною
анатомія м’язів обличчя
психоемоційний вплив на людину.

Практична частина:

Відпрацювання прийомів масажу: робота з діафрагмами з допомогою МФР, масажні прийоми для зони декольте, рук, шиї, волосистої частини голови, обличчя.

Що отримує ваш гість в результаті:

Ліфтинг – тому що нормалізується тонус м’язів і шкіри обличчя,
Поліпшення обмінних процесів, детоксикація шкіри, активація регенерації шкіри,
Моделювання контурів особи, зменшення другого підборіддя, зменшення набряклості.
Зняття психоемоційного напруження у гостя, поліпшення загального самопочуття.
У міру того як спадає напруження, гість починає відчувати себе молодше, а його душа наповнюється радістю і після масажу обличчя гість не зможе не посміхатися, настільки приємні почуття задоволення він приносить.

Семінар дає вам розуміння цілісного підходу до масажу обличчя, опановування комплексом ефективних прийомів зібраних в одну методику.

Після закінчення семінару ви отримуєте сертифікат.

Навчання з 10.00 до 18.00 18-19.07.2020 року

Записатись на курс

  Популярні запитання

  Гладити шкіру іншої людини може навчитися кожен. Але зрозуміти, з якими точками треба працювати, як зменшити біль у м’язах та принести людині відчуття задоволення від масажу – цьому треба дійсно уважно вчитися.

  Навчання буде продуктивним, якщо брати уроки у професійних майстрів, які мають значний досвід. Lakshmi Spa це місце, де краще всього можна навчитись робити моделюючий анти ейдж масаж обличчя у Києві. Оскільки дізнаєтесь не тільки основи, а й секрети майстрів, як зробити масаж незабутнім.

  Масажист це дуже перспективна та високооплачувана професія. А крім заробітку людина отримує дуже корисні навички, які допоможуть їй вилікувати або покращити самопочуття близькій людині.

  Коли в когось з рідних буде боліти спина – ви можете допомогти, вилікувати та покращити стан хворого. А якщо захочете порадувати кохану людину, то можете створити для неї романтичний вечір з моделюючим анти ейдж масажем обличчя.

  Навчання проходить від досвідчених майстрів, які досягли у своїй справі значного успіху. Кожна гривня, витрачена на курси моделюючого анти ейдж масаж обличчя того варта, бо це окупиться вам після 5-7 сеансів, які Ви будете проводити самостійно, використовуючи отримані знання.

  Знаючи кілька масажів, можна буде відкривати власний масажний кабінет або з легкістю знайти високооплачувану роботу за фахом. І щоб досягти успіху в цьому, Вам треба обов’язково отримати якісну масажну освіту, яку надає Lakshmi Spa.

  Інші курси

  Навчання масажу для пар.
  Навчання масажу для пар.
  Детальніше
  Секрети СПА сервісу
  Секрети СПА сервісу
  Моісеєнко Олександр
  3 700 грн
  16 годин
  Детальніше
  Гавайський масаж
  Гавайський масаж
  Юлія Моїсеєнко
  4 200 грн
  24 години
  Детальніше
  Курс Підвищення кваліфікації
  Курс Підвищення кваліфікації
  Моісеєнко Олександр
  3 330 грн
  12 годин
  Детальніше