вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Корекція фігури 4 в 1 / Комплексний підхід

Планується
Моісеєнко Олександр
24 години
4000 по передоплаті / 4500 грн за тиждень до семінару
Корекція фігури 4 в 1 / Комплексний підхід

Корекція фігури.

Системний підхід дає необхідну теоретичну основу і розуміння суті питання. Ви вивчаєте як правильно розписати курс процедур по корекції фігури, вчіться правильно проводити співбесіду з гостем, зібрати необхідні дані і виходячи з них ви даєте рекомендації. Після цього ви розписуєте курс необхідних процедур і заходів для досягнення максимального результату. Всьому цьому ви навчитеся у нас на курсі.

Корекція фігури – 4 методики: лімфодренажний, антицелюлітний, ліполитичний медовий масаж. На семінарі вивчається комплексний підхід у вирішенні питань по корекції фігури для отримання найкращого результату.

Теоретична частина:

Первинна консультація гостя.
Зайва маса тіла – діагностика.
Скелет типової бесіди.
Робота зі шкідливими чинниками.
Пріоритети в харчуванні, чорний і зелений список продуктів, режими і рекомендації.
Допоміжні засоби при корекції фігури.
Складання спа програм.
Пролонгація та рекомендації для підтримки результату.

Практична частина:

Лімфодренажний масаж, який включає в себе базові прийоми даної методики, що пройшла випробування часом і результативністю.
Антицелюлітний академічний масаж – дасть необхідний набір прийомів і схему їх застосування, яка допоможе вам впоратися з будь-яким завданням по корекції фігури.
Ліполитичний масаж розширить ваші можливості в рішенні більш складних завдань у цьому питанні (робота з животом)
Медовий – один із найкращих масажів для очищення, ліфтингу, поліпшення тургору і еластичності шкірних покривів.

За підсумками семінару ви отримуєте необхідну теоретичні знання для кваліфікованого складання спа програм по корекції фігури і вміння застосовувати 4 основні масажні методики на практиці.

Після закінчення семінару ви отримуєте сертифікат.

Навчання з 10.00 до 18.00

дата: 17-19.07.20

Записатись на курс

  Популярні запитання

  Гладити шкіру іншої людини може навчитися кожен. Але зрозуміти, з якими точками треба працювати, як зменшити біль у м’язах та принести людині відчуття задоволення від масажу – цьому треба дійсно уважно вчитися.

  Навчання буде продуктивним, якщо брати уроки у професійних майстрів, які мають значний досвід. Lakshmi Spa це місце, де краще всього можна навчитись робити корекцію фігури 4 в 1 у Києві. Оскільки дізнаєтесь не тільки основи, а й секрети майстрів, як зробити масаж незабутнім.

  Масажист це дуже перспективна та високооплачувана професія. А крім заробітку людина отримує дуже корисні навички, які допоможуть їй вилікувати або покращити самопочуття близькій людині.

  Коли в когось з рідних буде боліти спина – ви можете допомогти, вилікувати та покращити стан хворого. А якщо захочете порадувати кохану людину, то можете створити для неї романтичний вечір з масажем.

  Навчання проходить від досвідчених майстрів, які досягли у своїй справі значного успіху. Кожна гривня, витрачена на курси корекції фігури 4 в 1 того варта, бо це окупиться вам після 5-7 сеансів, які Ви будете проводити самостійно, використовуючи отримані знання.

  Знаючи кілька масажів, можна буде відкривати власний масажний кабінет або з легкістю знайти високооплачувану роботу за фахом. І щоб досягти успіху в цьому, Вам треба обов’язково отримати якісну масажну освіту, яку надає Lakshmi Spa.

  Інші курси

  Навчання масажу для пар.
  Навчання масажу для пар.
  Детальніше
  Секрети СПА сервісу
  Секрети СПА сервісу
  Моісеєнко Олександр
  3 700 грн
  16 годин
  Детальніше
  Гавайський масаж
  Гавайський масаж
  Юлія Моїсеєнко
  4 200 грн
  24 години
  Детальніше
  Моделюючий анти ейдж масаж обличчя
  Моделюючий анти ейдж масаж обличчя
  Юлія Моїсеєнко
  4500 грн
  16 годин
  Детальніше