вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Гавайський масаж

Планується
Юлія Моїсеєнко
24 години
4 200 грн
Гавайський масаж

Гавайському масажу ломи-ломи більше 4 тис.років і він поєднує в собі дотик і танець. Масаж впливає як на фізичну, так і на емоційну і навіть духовну складову цілісної людської особистості. Ломи-ломи використовувався для вождів і членів їх сімей. Обновлене так одним словом можна схарактеризувати цей масаж. А для максимального очищення і наповнення енергією любові його виконували два гавайських шамана (Кахуна).

Під час семінару ви навчитеся:

правильний стан майстра під час сеансів
Філософія масажу
Основні принципи
Ергономіка руху майстра, Хула – танцювальна основа руху в масажі
Очисний подих під час масажу і поєднання дихання з рухом по тілу
Психосоматичне розуміння прийомів масажу
Вивчення прийомів масажу: на задній частині, передній частині тіла, масажна методика роботи з животом
Стрейчинг і пасивна гімнастика на суглобах.

По закінченню даного курсу у вас буде розуміння цілісного підходу до людини, ви освоїте техніку гавайського масажу, зможете виконувати повноцінний сеанс і збільшите кількість задоволених гостей (клієнтів).

В кінці семінару отримуєте сертифікат про проходження даного курсу.

Записатись на курс

  Популярні запитання

  Гладити шкіру іншої людини може навчитися кожен. Але зрозуміти, з якими точками треба працювати, як зменшити біль у м’язах та принести людині відчуття задоволення від масажу – цьому треба дійсно уважно вчитися.

  Навчання буде продуктивним, якщо брати уроки у професійних майстрів, які мають значний досвід. Lakshmi Spa це місце, де краще всього можна навчитись робити гавайський масаж у Києві. Оскільки дізнаєтесь не тільки основи, а й секрети майстрів, як зробити масаж незабутнім.

  Масажист це дуже перспективна та високооплачувана професія. А крім заробітку людина отримує дуже корисні навички, які допоможуть їй вилікувати або покращити самопочуття близькій людині.

  Коли в когось з рідних буде боліти спина – ви можете допомогти, вилікувати та покращити стан хворого. А якщо захочете порадувати кохану людину, то можете створити для неї романтичний вечір з гавайським масажем.

  Навчання проходить від досвідчених майстрів, які досягли у своїй справі значного успіху. Кожна гривня, витрачена на курси гавайського масажу того варта, бо це окупиться вам після 5-7 сеансів, які Ви будете проводити самостійно, використовуючи отримані знання.

  Знаючи кілька масажів, можна буде відкривати власний масажний кабінет або з легкістю знайти високооплачувану роботу за фахом. І щоб досягти успіху в цьому, Вам треба обов’язково отримати якісну масажну освіту, яку надає Lakshmi Spa.

  Інші курси

  Навчання масажу для пар.
  Навчання масажу для пар.
  Детальніше
  Секрети СПА сервісу
  Секрети СПА сервісу
  Моісеєнко Олександр
  3 700 грн
  16 годин
  Детальніше
  Моделюючий анти ейдж масаж обличчя
  Моделюючий анти ейдж масаж обличчя
  Юлія Моїсеєнко
  4500 грн
  16 годин
  Детальніше
  Курс Підвищення кваліфікації
  Курс Підвищення кваліфікації
  Моісеєнко Олександр
  3 330 грн
  12 годин
  Детальніше