вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Масаж Абхянга

60 хв 850 грн
Масаж Абхянга
Масаж Абхянга в Києві:

Масаж Абхянга – один з видів аюрведичного масажу, який по праву вважається самим затребуваним видом індійського масажу з усіх. Абхьянга – це масляний масаж всього тіла від кінчиків пальців ніг до верхівки голови, це одна з численних аюрведичних процедур, по праву вважається не тільки цілющою, а й дуже приємною. Масаж балансує роботу всіх систем організму, приносить розуму спокій, а тілу дарує зцілювальне розслаблення і наповнює енергією.

Як проводиться масаж Абхянга в спа салоні «Lakshmi Spa»?

Процедура починається з того, що на тіло пацієнта тонким шаром наноситься заздалегідь підготовлене тепле масажне масло. Для масажу використовується кунжутне масло.

Після того, як масло частково вбралося, виробляються плавні рухи, що розтирають у напрямку від серця. За рахунок таких рухів артеріальна кров буде швидше рухатися до внутрішніх органів і м’язів.

В області грудей і живота відбуваються спіралеподібні рухи, на руках і ногах – прямолінійні. Коли масаж Абхьянга переходить в область серця і живота, масажист зменшує тиск на тіло пацієнта. також варто звернути увагу на масаж в області голови. Ретельно опрацьовується волосиста зона, обличчя, шия і плечовий пояс.

Окремої уваги вартий масаж стоп і долонь, так як саме там знаходиться величезна кількість життєво важливих точок. Завдяки особливій техніці масажу Абхянга всі точки ретельно опрацьовуються, і після сеансу ви моментально відчуєте ефект від масажу. Не турбуйтеся – з вами будуть працювати найкращі масажисти. Вони – професіонали своєї справи, і з ними ви точно отримаєте задоволення від масажу Абхьянга.

У чому особливість масажу Абхянга?
Головна особливість – масажна техніка -умаслювання. Майстер-масажист не просто масажує ділянки тіла, а впливає на точки, які активізують роботу організму. Окремо варто торкнутися масла, так як кожне з них дасть свій ефект. Найпопулярнішими є кунжутне  масла.

Показання та протипоказання для Абхьянга масажу

Масаж Абхянга, як і будь-яка процедура, має свій перелік показань і протипоказань. Тому перед відвідуванням сеансу обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.
Якщо ви переконалися в тому, що проблем немає, і ви готові оздоровитися, відвідайте сеанс масажу Абхьянга в кращому спа салоні Києва «Lakshmi Spa» на Печерську. Повірте, ви будете в захваті від цієї процедури!

Основні показання:
 • Знижений тонус м’язів і шкіри
 • Груба шкіра
 • Млявість, втома
 • Проблеми зі сном
 • Відсутність апетиту
 • Корекція роботи нервової системи
Основні протипоказання:
 • Алергічна реакція на олії
 • Наявність травм
 • Отруєння
 • Набряклість
 • Загострення будь-якого хронічного захворювання
 • Артрит

Популярні запитання

Масаж Абхянга приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий масаж Абхянга у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Масаж Абхянга це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то масаж Абхянга Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на масаж Абхянга в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний масаж Абхянга з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на масаж Абхянга незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Масаж Абхянга?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн