вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
ТОП

Масаж anti-age ліфтинг

60 730
90 хв 995 грн
Масаж anti-age ліфтинг
Детальніше про масаж:

Зараз не обов’язково робити дорогі операції і підтяжки, щоб виглядати молодше. Ви тільки уявіть скільки грошей можна витратити на ці процедури, які іноді мають гіркі наслідки і вимагають постійної корекції. Вже не кажучи про те, що це дуже неприємна і навіть болюча процедура. Забудьте про те, що єдиним варіантом омолодження є різні ін’єкції. Зробіть сучасний масаж Anti-age ліфтинг в Києві, який не тільки отримаєте ліфтинг ефект для вашої шкіри, але і значно омолодить її.

Переваги lifting anti age

Anti-age ліфтинг особи надає омолоджуючу дію на шкіру, будучи профілактикою старіння.

 • підвищує м’якість шкіри і надає їй більш здоровий колір.
 • шкіра очищається від рогових лусочок епідермісу,
 • поліпшується робота потових і сальних залоз, стимулюється клітинний обмін,
 • активується лімфоток, усувається вплив венозного застою,
 • посилюється кровопостачання шкіри, поліпшується її харчування і обмін речовин,
 • підвищується тонус шкіри і м’язів, що робить шкіру гладкою, щільною і еластичною, пружною.
 • вирівнює психо-емоційний стан.

Таким чином, ви не тільки отримаєте задоволення від масажу, а й будете дуже приємно здивовані результатом.

Як омолодитися ліфтинг масажем Anti-age?

Anti-age ліфтинг обличчя – це масажна методика, що представляє собою суміш енергетичного масажу з моделюючим. Робота побудована на техніці глибокого розминання, стимулюючого процеси мікроциркуляції а, відповідно, поліпшення лімфотоку, насичення киснем тканин. За рахунок того, що відновлюється тонус основних м’язових груп, що утворюють м’язовий каркас особи, очевидний ліфтинговий результат.

Цей масаж виконується руками, і вимагає від фахівця високої професійної підготовки. Anti-age ліфтинг можна назвати «пасивної гімнастикою»-завдяки цій техніці м’язи починають працювати в повну силу.

Крім помітних неозброєним оком ефектів (омолодження, ліфтинг, вирівнювання кольору шкіри), Anti-age ліфтинг впливає на глибинні процеси в м’язах і шкірі, стимулюючи регенерацію тканин на всіх рівнях дерми. Уже після першого сеансу глибина мімічних зморшок помітно зменшується, підтягується овал обличчя, шия і зона декольте виглядають молодшими-ефект можна порівняти хіба що з результатом пластичної операції. Процедура передбачає вплив не тільки на область обличчя, а й на плечовий пояс, шию, декольте, голову.

Приходьте на масаж Anti-age в наш спа салон в Києві. Наші
професійні фахівці досягнуть для вас найкращих результатів. Ви залишитеся задоволені!

Показання
 • Покращує тонус та еластичність
 • Нормалізує кровообіг
 • Розслабляє м'язи обличчя
Протипоказання:
 • Вугрева сип
 • Шкірні захворювання
 • Садна

Популярні запитання

Масаж anti-age ліфтинг приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий масаж anti-age ліфтинг у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Масаж anti-age ліфтинг це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то масаж anti-age ліфтинг Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на масаж anti-age ліфтинг в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний масаж anti-age ліфтинг з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на масаж anti-age ліфтинг незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Масаж anti-age ліфтинг?