вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Антицелюлітний масаж

60 хв 850 грн
Антицелюлітний масаж
Детальніше про масаж:

Ця процедура впливає на широкий перелік процесів в шкірних покровах. Поліпшується капілярний кровообіг, усуваються застійні явища, активізується клітинний обмін, стимулюється лімфатичний відтік.

Салон “Lakshmi Spa” щиро вітає всіх жінок!!! Цвітіння Вам прекрасні дами і процвітання !!! Ми пропонуємо подбати про своє тіло! А ми в цьому Вам допоможемо.

Як проводиться антицелюлітний масаж?

Кожна дівчина мріє позбутися або хоча б уповільнити вікові процеси в організмі. Саме тому вважається настільки популярним антицелюлітний масаж в Києві. Така процедура також має широкий спектр впливів на величезний перелік процесів в шкірних покривах, завдяки чому поліпшується загальний стан організму.

Чи знали ви, що операція – це не єдиний захід, який може позбавити вас від надокучливого целюліту. Кожна жінка мріє подивитися в дзеркало і не побачити на собі цієї апельсинової кірки. Все, що вам потрібно – пару раз в тиждень ходити на антицелюлітний масаж в наш спа салон в Києві. Ми позбавимо вас від цієї проблеми назавжди.
Техніка антицелюлітного масажу є однією з найскладніших. Наші майстри навчалися її специфіці довгою і копіткою працею.

В першу чергу потрібно розуміти, що антицелюлітний масаж не відноситься до розслаблюючих процедур, в яких присутні погладжування і легкі масажні рухи. Основні рухи виробляються таким шляхом, що ваше тіло нагрівається до тієї температури, в якій розріджується целюлітні відкладення. Антицелюлітний масаж може проводитися не тільки за допомогою рук, а й з використанням банок і масажерів. Все залежить від ступеня занедбаності і товщини шкірного покриву. Також для кращого ефекту використовують розігріваючі масла, мед або шоколад. Саме цей масаж дає видимий ефект зникнення обридлої апельсинової кірки.

Чому варто спробувати антицелюлітний масаж в Києві в Лакшми Спа?

Багато експертів стверджують, що вперше антицелюлітний масаж використовувався ще за часів Стародавньої Греції. Але цей вислів є дуже некоректним. Справа в тому, що така проблема існувала досить давно, але вперше термін використовувався тільки в одна тисяча дев’ятсот сімдесят третьому році.

Після офіційного визнання цього косметичного дефекту, почалася активна боротьба з «новою» проблемою. У тому вигляді, в якому виглядає кращий антицелюлітний масаж в Києві, він з’явився тільки в кінці двадцятого століття і регулярно така техніка модернізується, щоб стати ще більш ефективною.

В першу чергу варто відзначити, що антицелюлітний масаж володіє не тільки косметичним ефектом. Завдання процедури полягає в тому, щоб поліпшити кровообіг в організмі, а також усунути застійні явища. Також завдяки цьому активізується клітинний обмін і відбувається стимуляція лімфатичного відтоку.

Завдяки позитивним властивостям і характеристикам цієї унікальної методики, антицелюлітний масаж в Печерському районі Києва є найпопулярнішою процедурою серед жінок. Цей масаж в Києві має величезний перелік плюсів, включаючи також корекцію целлюлітних ознак, а також дозволяє змоделювати фігуру при зайвій вазі кожної людини.

Коли краще утриматися від такої процедури?

Звичайно, така методика має величезною користю для організму. Але, щоб не нашкодити своєму здоров’ю, кожного клієнта СПА салону на Печерську потрібно спочатку ознайомитися з основними протипоказаннями до проведення процедури.

Звичайно, не варто забувати, що здоров’я і організм кожної людини індивідуальні, тому до кожного випадку потрібно ставитися з особливою увагою. Це означає, що перш ніж погоджуватися на подібну процедуру, найкраще спочатку проконсультуватися з лікарем, а після поговорити з масажистом.

Показання:
 • Для профілактики целюліту
 • Усунення помітною «апельсинової кірки»
 • Позбавлення від локальних жирових відкладень
 • Нормалізації клітинного обміну
 • Поліпшення функцій кишечника
Основні протипоказання:
 • Інфекційні захворювання
 • Шкірні висипання
 • Захворювання кров
 • Вагітність
 • Період грудного вигодовування

Популярні запитання

Антицелюлітний масаж приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий антицелюлітний масаж у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Антицелюлітний масаж це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то антицелюлітний масаж Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на антицелюлітний масажв Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний антицелюлітний масаж з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на Антицелюлітний масаж незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Антицелюлітний масаж?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн