вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Класичний аромамассаж

60 900
90 хв 1100 грн
Класичний аромамассаж
Класичний аромамассаж в Києві

Енергія ароматичних масел і досвідчені руки майстрів «Lakshmi-spa» ефективно знімуть напругу і стрес, допоможуть тілу розслабитися, відчути легкість і спокій.

Під час масажу йде напруга з тіла, знімається стрес, поліпшується енергетичний стан, все це в комплексі створює гармонію і прекрасне самопочуття.

Як виконується аромамассаж в Києві?

На жаль, кожна сучасна людина стикається зі стресами і перевтомою в своєму повсякденному житті. Для того, щоб відчути прилив свіжих сил і отримати заряд бадьорості, необхідно обов’язково дозволяти собі “правильно” розслаблятися.

Аромамасаж – унікальна процедура, яка позбавить вас від хронічної втоми і психо-емоційної напруги. Завдяки аромамасажу можна швидко відчути легкість і спокій. Стрес пропадає миттєво, і розум людини наповнюються виключно позитивними думками.

Дозвольте собі зануритися в царство ароматів і відчути повний релакс!

Аромамасаж в центрі Києва користується величезною популярністю, оскільки він поєднує в собі одночасно класичні прийоми розслаблення за допомогою рук масажиста і вплив ароматичних речовин. Ефірні масла володіють відмінною профілактичною дією різних захворювань. Крім того, подібна комбінація чудово впливає на шкіру, допомагає покращувати її захисні функції. Найголовніша перевага, завдяки якій так цінується аромамассаж в Києві на Печерську, полягає в підвищенні імунітету людини.

Показания и противопоказания:

Не варто забувати про те, що дітям до чотирнадцяти років така процедура не рекомендована. Це стосується і вагітних жінок. У разі серцево-судинних хвороб або епілепсії краще обов’язково проконсультуватися з лікарем і масажистом перед проведенням подібної процедури.

Переваги аромамасажу
 • Позитивний вплив на нервову систему
 • Зміцнення імунітету
 • Усунення безсоння
 • Нормалізація тиску і обміну речовин
Протипоказання до аромамасажу
 • Непереносимість певних ароматичних речовин
 • Цукровий діабет
 • Тромбоз
 • Вірусно-інфекційні захворювання

Популярні запитання

Класичний аромамассаж приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий класичний аромамассаж у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Класичний аромамассаж це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то класичний аромамассаж Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на класичний аромамассаж в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний класичний аромамассаж з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на класичний аромамассаж незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Класичний аромамассаж?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн