вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Лімфодренажний масаж

60 хв 800 грн ціна від Мойсієнко 910 грн
Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж – це фізіотерапевтична процедура, за допомогою якої з організму виводяться токсичні речовини і зайва рідина. Основний вплив на організм відбувається за рахунок прискорення лімфотоку. За рахунок цього органи в тілі людини отримують більше поживних речовин і кисню.

 

Як проводиться лімфодренажний масаж в Києві в салоні Лакшми Спа?

Тривалість такої процедури одна година. А після того, як закінчиться процедура, кожен клієнт нашого спа салону зможе отримати чашку ароматного чаю з медом. Якщо використовувати лімфодренажний масаж, то це дозволить позбутися від зайвих кілограмів і ефективно покращити контури тіла.

Лімфодренажний масаж зміцню захисні сили імунітету, всоьго організму!

Лімфодренажний масаж в спа-салоні «Lakshmi Spa» проводять кваліфіковані масажисти, які пройшли спеціальні курси підготовки.

Основні рухи, які використовуються в цьому масажі – це натискання і погладжування. Але при цьому майстри дотримуються фундаментальних правил для проведення лімфодренажного масажу.

 1. Рухи по тілу гостя повинні проводитися в напрямку лімфотоку найближчого лімфатичного вузла.
 2. Кожен рух має бути повільним і глибоким. За рахунок плавних рухів струм лімфи прискорюється, що призводить до виведення з організму шлаків і шкідливих компонентів.
 3. Для проведення лімфодренажного масажу наші майстри використовують особливі масла. Вони підсилюють ефект від масажу і сприяють очищенню тканин тіла.
Особливості лимфодренажного масажу

Особливістю лимфодренажного масажу є те, що він може проводитися практично на будь-яких ділянках тіла – починаючи від стоп і закінчуючи лімфодренажним масажем обличчя. При проведенні масажу на одній конкретній ділянці тіла ви будете відчувати позитивні зміни. Наприклад, при проведенні масажу обличчя у вас зникнуть мішки під очима, дрібні зморшки розгладяться і контури лиця стануть більш рівними і підтягнутими. Кращий лімфодренажний масаж в Києві ви можете спробувати на Печерську в спа салоні «Lakshmi Spa», адже саме там ви зможете насолодитися якісним масажем за демократичними цінами.

Масаж рекомендовано:
 • Хочуть позбутися целюліту
 • Схильні до накопичення зайвої ваги
 • Потребують корекції фігури
 • Мають проблеми з мікроциркуляцією.
Протипоказання:
 • Діабет
 • Проблеми з роботою щитовидної залози
 • Проблеми з шкірних покривів
 • Запальні процеси

Популярні запитання

Лімфодренажний масаж приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий лімфодренажний масаж у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Лімфодренажний масаж це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то лімфодренажний масаж Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на лімфодренажний масаж в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний лімфодренажний масаж з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на лімфодренажний масаж незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Лімфодренажний масаж?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн