вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Масаж Ломі-ЛоміНуі

90 1300
120 хв 1530 грн
Масаж Ломі-ЛоміНуі

Масаж ломі-ломі – гавайський масаж, який вважається одним з найдавніших видів масажів. Він використовується з метою очищення і зміцнення організму. Ця техніка прийшла до нас з Гаваїв і заслужено вважається однією з найстаріших у світі. Ця методика впливу на організм людини не має аналогів. Необхідно відзначити, що масаж ломі ломі володіє дуже сильним розслаблюючим ефектом, який можна порівняти з ефектом від декількох днів, проведених на курорті.

Як робиться масаж ломі-ломі в спа салоні Лакшми Спа?

Масаж ломі-ломі пропроцьовує все тіло.

Гавайський масаж ломи-ломи проводитися при свічках, під звуки хвилі і чарівною гавайської гітари повертаючи тіло і душу до стану спокою і умиротворення.  З давніх-давен цей масаж використовували цілителі при обряді ініціації, щоб шляхом масажу усунути страх нового шляху. Зараз гавайський масаж тільки починає набувати популярності в Україні як процедура, яка приносить не тільки задоволення та глибоке розслаблення, а й навіть дозволяє впоратися зі складним завданням, утрясти внутрішній конфлікт і ухвалити важливе рішення.

 

У завершальній стадії масажист опрацьовує область хребта і тазу пацієнта. в ході процедури масажист використовує не тільки подушки і фаланги пальців, а ще й передпліччя, долоні, коліна, лікті. У деяких випадках застосовуються спеціальні дерев’яні палички.

Масаж ломи ломи не містить в собі складних технік, проте він вимагає часу, щоб навчиться робити його правильно. Майстри нашого спа салону знають про тонкощі цього екзотичного масажу і можуть подарувати вам справжні незабутні відчуття розслабленості.

Особливості проведення масажу ломі-ломі в Києві

Масаж ломі-ломі проводиться з використанням масел і аромасвічки. Процедура охоплює все тіло, що робить її універсальною і прийнятною для клієнтів. Ефект після процедури відчувається відразу – ви можете проспати цілий день, а після пробудження відчути прилив енергії. Масаж ломі-ломі в нашому спа салоні в центрі Києва на Печерську проводять тільки досвідчені масажисти. Вони пройшли повний курс навчання і готові працювати з вами в будь-який момент.

Показання та протипоказання для масажу ломі-ломі

Не варто забувати, що масаж ломі-ломі має перелік показань і протипоказань, про які завжди варто пам’ятати. Перед відвідуванням сеансу обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, щоб не нашкодити собі.

 • сильні головні болі
 • захворювання опорно-рухового апарату
 • захворювання серцево-судинної системи
 • порушення кровообігу
 • гіпертонія

Також масаж ломі-ломі не рекомендується проводити дітям у віці до п’яти років. Якщо ви відчуваєте, що ваш організм виснажений і хочете отримати заряд енергії, або у вас є проблеми зі здоров’ям, які потрібно вирішити, спробуйте масаж ломі-ломі в кращому спа салоні Києва на Печерську. Ми гарантуємо вам відмінний результат і гарний настрій після процедури. Замовте сеанс по телефону або приходьте прямо в салон.

Який ефект від масажу ломі-ломі?

Звичайно, кожна людина з дозволу свого лікаря може скористатися процедурою гавайського масажу. Але для деяких людей техніка ломи ломи є найбільш ефективною. В першу чергу процедура рекомендується тим, кому не вистачає тактильних відчуттів. Технологія рухів рук фахівця допоможе клієнтам в таких ситуаціях:

Якщо людина страждає від регулярних головних болей або він відчуває себе невпевненим, то гавайський масаж ломі ломі в нашому спа салоні Lakshmi Spa йому обов’язково допоможе. Медики рекомендують скористатися подібною процедурою, якщо у клієнта спостерігаються гіпертонічні захворювання або хвороби пов’язані з опорно-руховим апаратом.

Основні показання:
 • Стрес
 • Неврози
 • Пригнічений стан
 • Депресія
Основні протипоказання:
 • Отруєння
 • Гострі інфекційні захворювання
 • Онкологічне захворювання
 • Захворювання лімфатичної системи

Популярні запитання

Масаж Ломі-ЛоміНуі приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий масаж Ломі-ЛоміНуі у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Масаж Ломі-ЛоміНуі це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то масаж Ломі-ЛоміНуі Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на масаж Ломі-ЛоміНуі в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний масаж Ломі-ЛоміНуі з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на масаж Ломі-ЛоміНуі незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Масаж Ломі-ЛоміНуі?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн