вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
ТОП

Масаж спини та шийно-комірцевої зони

30 500
45 хв 640 грн
Масаж спини та шийно-комірцевої зони
Масаж спини та шийно-комірцевої зони Києв

Частими відвідувачами сеансу масажу комірцевої зони є ті, хто проводить багато часу за комп’ютером, будь то робочі питання, чи стиль життя. Але не завжди причиною запису на масаж є сидячий спосіб життя. Масаж голови та комірцевої зони потрібно гостям Lakshmi SPA, які часто стикаються з головними болями, мігренню, або просто втомилися від швидкого ритму життя, і їм потрібно годинне перезавантаження. 

Покладаючись на досвід масування спини та шийно-комірцевої зони, у багатьох гостей Lakshmi SPA поява головних болів фіксується досить рідко, вже нема потреби боротися з безсонням. Кілька сеансів масажу стануть справжнім порятунком від емоційної напруги, якого може проявлятися у вигляді болю в шийно-комірцевої зони. Після першого масажу вже істотно поліпшується настрій. Тому масаж комірцевої зони – це найкращий спосіб підняти настрій після важкого і виснажливого робочого дня.

Користь масажу шийно-комірцевої зони та спини
 • Немає часу на інтенсивні фізичні навантаження, які так необхідні вашому тілу? Масаж шийно-комірцевої зони, ціна якого залежить від тривалості процедури, усуне ймовірність появи захворювань через малорухливий спосіб життя.
 • Не знаєте, як боротися з болями в шиї та плечовому поясі, що впливає на якість роботи, самопочуття і настрій? Тільки після першого сеансу масажу шийно-комірцевої зони істотно знімається напруга з м’язів шиї та плечей. Хоча для більш ефективного впливу на шийно-комірцеву зону і спину потрібно пройти курс масажу в Lakshmi SPA.
 • Для усунення слабкості, млявості й втоми найбільш дієвим способом є запис на масаж спини та шийно-комірцевої зони. Скільки сеансів потрібно відвідати, залежить від побажань гостя Lakshmi SPA і рекомендацій професійного масажиста. Прислухайтеся до майстрів!
 • У Lakshmi SPA приходять постійні клієнти СПА салону в Києві, які вважають за краще боротися з безсонням після виснажливого тижня відряджень і тривалих переїздів, довірившись рукам масажистів Lakshmi SPA.
 • Масаж шийно-комірцевої зони радять відвідувати тим, у кого є проблеми з поставою, якщо немає протипоказань.
Скільки за часом робиться масаж шийно-комірцевої зони?

У Lakshmi SPA можна записатися на два сеанси масажу тривалістю 35 або 40 хвилин, що, безумовно, впливає на вартість і опрацювання м’язів. Безпосередньо перед записом можна проконсультуватися з масажистом з приводу тривалості процедури масування шийно-комірцевої зони та спини. Після кількох сеансів масажу різної тривалості поліпшується циркуляція крові, зменшуються больові відчуття в положенні сидячи і лежачи в області спини, шийно-комірцевої зони, прибирається набряклість з тіла. Сеанс масажу шийно-комірцевої зони істотно покращує кровообігу головного мозку, тому з часом можна і зовсім забути про сильні головні болі.

 

Коли не рекомендується масаж спини та шийно-комірцевої зони?

В області шиї зосереджується величезна кількість нервових закінчень і кровоносних судин, які впливають на головний мозок людини.

Також потрібно приділити особливу увагу своєму здоров’ю в разі серцевої недостатності. У будь-якому випадку, краще всього проконсультуватися з лікарем, а також з масажистом, який буде надавати такі послуги. Завдяки цьому буде забезпечено максимальне задоволення і користь від проведеної процедури.

Приходьте в наш салон на масаж в Києві, і спробуйте масаж спини та шийно-комірцевої зони

Масаж рекомендовано при:
 • Часті запаморочення
 • Мігрені
 • Головні болі
 • Безсоння
 • Невротичні порушення
Протипоказання:
 • Травми в області шиї
 • Гіпертонічна хвороба
 • Запальні процеси
 • Інфекційне захворювання
 • Нестабільність шийного хребта

Популярні запитання

Масаж шийно-комірцевої зони приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий масаж шийно-комірцевої зони у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Масаж шийно-комірцевої це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то масаж шийно-комірцевої Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на масаж шийно-комірцевої в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний масаж шийно-комірцевої з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Масаж спини та шийно-комірцевої зони?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн