вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Стоун масаж

60 1000
90 хв 1250 грн
Стоун масаж
Стоун масаж в Києві

Стоун масаж – особливий вид масажу, який проводиться з використанням нагрітих до певної температури каменів. Ці камені віддають своє тепло тілу пацієнта, тим самим розслабляючи м’язи і створюючи відчуття комфорту. Стоун терапія в Києві – це досить нова терапія, яка здатна позбавити людину від багатьох недуг. Техніка заснована на методі термотерапії. Вона усуває застій венозної крові, підвищує м’язовий тонус, покращує роботу вегетативної нервової системи, знімає втому, зменшує м’язові болі, зміцнює імунну систему.

Як проводиться стоун масаж в «Lakshmi SPA»?

Масаж гарячими каменями починається з того, що пацієнт лягає на масажний стіл і масажист накриває його теплим рушником, щоб прогріти тіло. Далі в руки клієнтові лягає два нагрітих каменю, обгорнутих в полотняні серветки. Після цього на тіло пацієнта викладають по черзі теплі і холодні камені.

Після завершення розкладки, слід другий етап Стоун масажу, в ході якого масажист за допомогою рухів опрацьовує руки, ноги і тулуб клієнта. Масажуються також і м’язи обличчя. Для цього використовуються тільки теплі камені.

По завершенню цього етапу пацієнт перевертається на живіт для проведення масажу спини. При цьому під живіт підкладається теплий камінь, обгорнутий в полотно. На завершення Стоун терапії майстер закутує тіло пацієнта в простирадло, кисті і ступні змащує особливим аромамаслами. Після цього пацієнт випиває чашку гарячого ромашкового відвару.

Середня тривалість процедури – 70 хвилин.

У чому особливість стоун масажу?

Найголовніша особливість і характерна риса Стоун терапії – використання каменів. Завдяки такому контрасту температур поліпшується процес метаболізму і кровообігу, а м’язи повністю розслабляються. Якщо ви турбуєтеся про те, що масаж гарячими каменями вам не знайомий і може нашкодити, то не хвилюйтеся – з вами будуть працювати професійні масажисти. Вони – експерти і зроблять все для того, щоб ви отримали задоволення від Стоун масажу.

Для Стоун-масажу застосовують вулканічний базальт. Вважається, що він містить в собі елементи всіх чотирьох стихій: вогню, води, повітря і землі, і за рахунок цього володіє особливо корисними властивостями. Для контрасту використовуються холодні камені з благородного мармуру.

Вплив на організм:
 • знімаються болі в м’язах;
 • поліпшується робота нервової системи;
 • зникає втома;
 • зміцнюється імунна система організму.

Як підтверджують всі клієнти салону «Lakshmi SPA», Стоун терапія допомагає позбутися втоми і нервової напруги, що так сильно необхідно жителям столиці. При бажанні клієнта в процедуру Стоун терапії буде включено і масаж, щоб посилити розслабляючий ефект і кожен відвідувач зміг отримати максимальне задоволення.

Показання і протипоказання

Не варто забувати і про ці важливі пункти, так як не знаючи їх ви можете нашкодити собі. Перед відвідуванням стоун терапії рекомендуємо вам проконсультуватися з фахівцем. Ми гарантуємо, що ви отримаєте величезне задоволення від відвідування стоун масажу в нашому спа салоні «Lakshmi Spa». Наше завдання – подарувати клієнту комфорт і проконтролювати, щоб будь-яка процедура пройшла ідеально.

Основні показання:
 • Лікування гіпертонії і гіпотонії (тільки за призначенням лікаря)
 • При стресах
 • Для зняття болю в суглобах і зв'язках
 • При слабкому імунітеті
Основні протипоказання:
 • Гострі інфекційні захворювання
 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання серцево-судинної системи
 • Цукровий діабет

Популярні запитання

Стоун масаж приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий стоун масаж у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Стоун масаж це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то стоун масаж Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на стоун масаж в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний стоун масаж з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на стоун масаж незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Стоун масаж?

  Додаткові послуги
  • 400 грн
  • 350 грн
  • 370 грн
  • 1 200 грн