вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
ТОП

Тайський масаж стоп

30 хв 530 грн
Тайський масаж стоп
Детальніше про масаж:

Техніка виконання тайського масажу стоп вважається однією з найдавніших технік, яка прийшла до нас зі східної Азії, і зуміла заслужити довіру жителів Європи. Однією з причин такої популярності є залучення в процесі масування внутрішніх ресурсів організму шляхом прямого впливу на рецептори, які не працюють під час звичайної ходьби або прогулянки. Тайський масаж ніг сприяє зміцненню захисних сил організму в боротьбі із захворюваннями. Хоча його найважливішою перевагою є перешкоджання розвитку серйозних захворювань.

 

Техніка виконання тайського масажу стоп в Lakshmi Spa

Вплив на активні точки здійснює шляхом використання ряду базових прийомів. В процесі масування із застосуванням техніки тайського масажу стоп задіють скелетні м’язи, які є частиною опорно-рухового апарату. Мова йде про те, що фахівець впливає на тіло шляхом розтягування, скручування, легкого натискання, приємного обертання, підіймання пальців стоп.

 

Які інструменти застосовуються для масування стоп? Крім рук фахівця, в Lakshmi Spa салоні й палички з дерева невеликого розміру, і мішечки, попередньо наповнені цілющими травами. Чому важливо мікшувати масування стоп за допомогою рук і паличок? Тайський масаж стоп (Київ), виконаний шляхом застосування дерев’яних паличок, націлений на опрацювання активних точок, розташованих на стопі, і відновлення потоку енергії тіла.

 

Тайський масаж стоп – це захоплююча подорож, в яке відправляються разом з досвідченими масажистами Lakshmi Spa, довірившись їм повністю.  Фахівці Lakshmi Spa мають досвід масажу стоп, використовуючи давню техніку тайського масажу, і знання, отримані в ході навчання. Рівень задоволення від масажу залежить не тільки від професіоналізму масажистів Lakshmi Spa, але і від клієнтів Lakshmi Spa, які зуміли розслабитися і довірити свої ноги професійним рукам Lakshmi Spa!

Тонкощі виконання масажу стоп

Тайський масаж ніг (Київ) має свої особливості, оскільки техніка виконання масажування ніг з використанням базових прийомів різниться у чоловіків і жінок. Розслаблення м’язів здійснюється справа наліво, тоді як у жінок все навпаки – зліва направо.

Як підготуватися до сеансу тайського масажу стоп? Тіло оголяти повністю не буде потрібно, оскільки масаж роблять в одязі. Винятком є ​​тільки стопи, на які здійснюється активний вплив за допомогою рук, дерев’яної палички.

 

Масаж починається з обмивання стоп водою, яка попередньо змішується з морською сіллю та аромамаслами. Тайський масаж ніг, передбачає проходження по активних точок кілька кіл, що є особливістю цієї техніки масажування стоп.

Перед тим як записатися на сеанс тайського масажу в СПА салоні Lakshmi Spa, радять проконсультуватися з мед спеціалістом, щоб уникнути погіршення загального стану здоров’я, якщо масування стоп протипоказано.

 

Показання та протипоказання

Варто звернути особливу увагу на цей пункт, тому що не володіючи інформацією про протипоказання ви можете піддати свій організм ризику і погіршити стан здоров’я. Тому перед відвідування сеансів масажу в спа салоні обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.
Звичайно, на вигляд масаж стоп, здається, абсолютно безпечним і корисним для організму. Але, навіть у цієї процедури є певний перелік протівопоіказаній.

При певних захворюваннях слід обов’язково проконсультуватися з лікарем перед проведенням процедури.

Якщо ви хочете поліпшити своє самопочуття і зміцнити імунітет, вам обов’язково варто спробувати сеанс тайського масажу стоп в кращому спа салоні Києва на Печерську – «Lakshmi Spa».

Показання та рекомендації:
 • Зміцнює імунітету
 • Підсилює кровообіг і лімфотоку
 • Покращує діяльність центральної нервової системи
 • Стабілізує артеріальний тиск
Основні протипоказання:
 • Грибкові захворювання
 • Загострення будь-яких недуг
 • Онкологія
 • Гострі респіраторні захворювання

Популярні запитання

Тайський масаж стоп приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий Тайський масаж стоп у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Тайський масаж стоп це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то Тайський масаж стоп Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів на Тайського масажу стоп в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний тайський масаж стоп з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на Тайський масаж стоп незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Тайський масаж стоп?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн