вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Традиційний тайський

60 850
90 1 100
120 хв 1 300 грн
Традиційний тайський
Тайський масаж в Києві:

Тайський масаж – це один з різновидів масажу, який поєднує в собі повне розслаблення і відновлення організму. Методика цього масажу заснована на тому, щоб активувати спеціальні точки на тілі людини, які відповідають за енергію. Тайський масаж Київ, допомагає відновити не тільки фізичні сили, а й духовні.

Історія тайського масажу

Тайський масаж Київ – це ціла система, в якій поєднують різні практики з Індії, Китаю, Бірми. Найбільш популярна методика тайського масажу в Таїланді. Звичайно спочатку все знання про тайський масаж передавалися виключно в усній формі, а вже через деякий час їх стали записувати й поширювати по всьому світу. Зараз тайський масаж користується величезною популярність не тільки в спеціальних кабінетах, а й на курортах і фітнес – центрах. Для навчання цій техніці масажу необхідні ще знання з анатомії, фізіології та філософії. Кращий тайський масаж Київ, здатний виконати тільки добре підготовлена ​​людина.

Різновиди тайського масажу

Існує дві методики проведення тайського масажу:

 • Королівський. Його виконують на відстані витягнутих рук від людини, якій роблять масаж. Для цього масажу використовують виключно долоні.
 • Загальний традиційний масаж. Масажист може використовувати будь-які інші прилади, своє тіло і навіть допомогу гостя, щоб добитися необхідного результату. На тіло надають найактивніший вплив і добре натискають на всі точки, але це тільки підготовчий етап.

 

Зараз зробити тайський масаж можна практично де завгодно починаючи зі спа – центрів і закінчуючи реабілітаційними центрами. Завдяки методиці тайського масажу людина почуває себе краще, а відновлення організму проходить швидше.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто робити цю процедуру, то приберіть всі сумніви і швидше біжіть на тайський масаж. Він точно допоможе вам відновити не тільки ваше фізичне здоров’я, але і духовно ви станете сильніше і приберете весь негатив зі своїх думок.

 

Рекомендації:
 • Стрес
 • Погане самопочуття
 • Зайва вага
Протипоказання:
 • Гнійні процеси будь-якої локалізації
 • Злоякісні пухлини
 • Вагітність

Популярні запитання

Тайський масаж приносить Вашому організму значну користь та приємні відчуття. Проте для того, щоб отримати якісну процедуру, потрібно обов’язково звертатися до професіоналів. Lakshmi-spa – це особливе місце, де Ви отримаєте найкращий Тайський масаж у Києві, а також матимете найкращі враження та самі приємні відчуття.

Тайський масаж це краща можливість покращити своє самопочуття та відпочити. Тому, якщо відчуваєте постійну втому, маєте проблеми зі сном чи може головний біль, то Тайський масаж Вам точно не завадить, а скоріш допоможе Вам відновити свої сили для того, щоб почувати себе набагато краще.

Важливо також враховувати й певні протипоказання до масажу. Також варто обговорити з масажистом Ваші головні цілі щодо массажу: яку головну користь хочете отримати від масажу. Можливо маєте певні проблемні зони, які потрібно майстру додатково масажувати.

Після першого сеансу Ви вже відчуєте бажане покращення. А для того, щоб забути надовго про свої проблеми, знадобиться до 5-10 сеансів Тайського масажу в Києві. Періодичність та тривалість курсу варто обговорити з масажистом або лікарем, особливо якщо маєте певні протипоказання.

В нашому салоні Ви отримаєте якісний тайський масаж з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Ціна на Тайський масаж незначна, якщо враховувати, яке задоволення та користь отримаєте від такої процедури. Завітайте на сеанс для отримання нових неповторних вражень, і Ви переконаєтесь, що воно того варте.

Бажаєте записатись на
Традиційний тайський?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн
  • 390 грн
  • 1 450 грн