вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

VIP «Яблучне блаженство»

180 хв 2 490 грн
VIP «Яблучне блаженство»
Детальніше про спа:

Яблучне блаженство відноситься до розряду універсальних SPA- процедур, що дають багатогранний ефект. І якщо Вашій шкірі необхідне очищення, живлення і зволоження, нервовій системі показаний релакс, а організм просить вітамінів, тоді ця процедура саме для вас. Крім того, що містяться в яблуках натуральні кислоти володіють сильним ошолушуючим ефектом, роблять шкіру чистою і свіжою. І що не менш важливо, благотворно впливають на судини і сполучні тканини.

Як відбувається «Яблучне блаженство»?

1 етап – прогрів в фітобочці
На початковому етапі необхідно прогріти тіло до розкриття пір і рясного виділення поту.
2 етап – пілінг на основі свіжого яблука.
В процесі пілінгу, завдяки вмісту в яблуках натуральним кислотам, що володіє сильним ошолушуючим ефектом, з тіла віддаляються всі ороговілі частинки і відмерлі клітини шкіри, розкриваються пори, забезпечується через них доступ кисню і корисним поживним речовинам в глибокі шари тканин. Яблучний пілінг зробить вашу шкіру чистою, свіжою і молодий.

3 етап – яблучне обгортання
У вас буде можливість протягом 30 хвилин доставити своїй шкірі святкове задоволення. На все ваше тіло буде нанесена маска зі свіжих яблук і меду.
Мета яблучного обгортання – це не тільки приємний відпочинок, а й глобальна вітамінізація і мінералізація організму, виведення шлаків і токсинів.
Процедура підвищує пружність і еластичність шкіри, живить і зволожує, відновлює її природний захист, допомагає згладити видимі ознаки стресу, втоми і передчасного старіння, покращує структуру і повертає здоровий колір.

4 етап Аloha-масаж
Це дивовижне поєднання різних масажних технік. Методика масажу підбирається індивідуально під Вас. Залежно від ваших побажань і фізіологічного стану. Тривалість масажу 60 хв.

5 етап – розслабляючий масаж обличчя
Гостя також отримає релакс і оздоровлення за допомогою розслабляючого масажу, благотворно впливає на шкіру і нервову систему.
Тут можна подрімати, насолоджуючись спокоєм і розслабленим станом свого тіла. Масаж в Києві додасть вашому обличчю здоровий колір, підтягнутість, наситить шкіру киснем, поліпшить роботу кровоносної та лімфатичної системи, а
також  психо-емоційний стан, адже воно теж дуже важливо для здоров’я всього організму, а не тільки для підтримки зовнішнього вигляду.

6 етап Чаювання з медом.

Показання:
  • Детоксикація організму;
  • Дренування організму (виведення надлишку рідини);
  • Зміцнення судин;
  • Профілактика серцево-судинних захворювань;
  • Харчування і зволоження шкіри.
Протипоказання:
  • Алергічні реакції на фрукти
  • Інфекції,
  • Цукровий діабет
  • Грибкові ураження шкіри
  • Подряпини або порізи

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували VIP «Яблучне блаженство», то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі VIP «Яблучне блаженство» в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте VIP «Яблучне блаженство». Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді VIP «Яблучне блаженство» в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у VIP «Яблучне блаженство» принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на VIP «Яблучне блаженство» в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
VIP «Яблучне блаженство»?