вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

VIP «Лікувальний Елексир»

150 хв 2 140 грн
VIP «Лікувальний Елексир»
Детальніше про спа:

Спа програма «Лікувальний еліксир» – призначена для тих, хто хоче відчути прилив свіжих сил і отримати заряд бадьорості. А назвою ця спа програма завдячує огіркової-гірчичному пілінгу, що входить до її складу. В першу чергу вона створена за принципом Аюрведи-древньої науки про життя, який свідчить, що на шкіру у вигляді косметики, можна наносити тільки те, що потім можна з’їсти. Друге – він поєднує в собі два протилежних впливи на шкіру. Він одночасно володіє розігріваючим і освіжаючим ефектом.

Що ж такого унікального в цьому пілінгу?

Що входять до складу даного пілінгу гірчиця і сіль очищають пори шкіри і тонізують її. Під час зігріваючого гірчичного пілінгу кров приливає до клітин і відбувається розщеплення жирової тканини. Ороговілий верхній шар шкіри розм’якшується і віддаляється. Шкірні покриви стають ніжними і гладкими. Огіркова ж маса підвищує рівень зволоженості шкіри, нормалізує роботу сальних залоз. Покращує регенерацію, сприяє синтезу власного еластину і колагену в шкірі. Покращує колір шкіри, освітлює пігментні плями, повертаючи їй природну білизну і еластичність. В результаті шкіра омолоджується – стає м’якою і ніжною, повертається її здоровий колір.

Як проходить програма?

1 етап Прогрівання в фітобочці.

2 етап Огірково-гірчичний пілінг.

3 етап Масаж Абхьянга – 60 хв
Це аюрведичний масляний масаж. Він є важливою частиною щоденного розпорядку дня, рекомендованого Аюрведой для досягнення загального здоров’я і благополуччя. Являє собою промаслювання тіла великою кількістю кунжутного масла. Даний масаж живить і омолоджує шкіру і глибокі тканини тіла, а також звільняє клітини від токсинів, знімає втому, підвищує тонус м’язів і всього організму, збільшує витривалість і працездатність протягом дня, дарує насолоду життя і здоровий сон.

4 етап Марма масаж обличчя і голови – 30 хв

Даний масаж здійснюється за допомогою особливого делікатного і точного впливу на марми обличчя та голови. Марма точки- це свого роду зв’язок між тілом фізичним і потоками невичерпної енергії. За допомогою спеціальної техніки впливу на Марми проводиться тонка настройка центральної нервової системи, ендокринних залоз, імунітету, регулюються всі енергетичні центри мозку, психоемоційна сфера, пам’ять і інтелект. Тіло, розум і емоції повертаються на високий енергетичний рівень. Результат марма-терапії завжди – радість, спокій, відновлення здоров’я, спокійний сон, відсутність тривоги і депресії.

5 етап Чаювання з медом.

Показання:
 • Підвищує тонус м’язів і всього організму
 • Заспокоює
 • Покращує суглобову змазку
 • Прискорює реакцію розуму, кмітливість
 • Покращує виведення з тіла продуктів життєдіяльності
 • Очищає і живить шкіру, робить її більш гладкою, ніжною і світиться
 • Збільшує витривалість і працездатність протягом дня
Протипоказання:
 • Алергічні реакції на фрукти
 • Загострення хронічних захворювань,
 • Всілякі інфекції
 • Цукровий діабет
 • Варикозне розширення вен
 • Грибкові ураження шкіри
 • Подряпини або порізи

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували VIP «Лікувальний Елексир», то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі VIP «Лікувальний Елексир» в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте VIP «Лікувальний Елексир». Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді VIP «Лікувальний Елексир» в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у VIP «Лікувальний Елексир» принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на VIP «Лікувальний Елексир» в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
VIP «Лікувальний Елексир»?