вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
Фітобочка

Що ж являє собою Фітобочка?

Фітобочка відноситься до дійсно унікальних процедур СПА салону, в якій важливе значення має те, де вона буде проводитися. Для прогрівання тіла в Lakshmi Spa використовують герметично закриту бочку, при виготовленні якої використовувалися натуральні матеріали – кедр. Завдяки знаходженню в місткості певний проміжок часу пар сприятливо впливає на організм людини, залишаючи після себе посмак у вигляді приємного розслаблення та ароматного шлейфа.

Особливості виконання процедури Фітобочка в Києві в Lakshmi Spa

Важливою складовою послуги Фітобочка (Київ) є наявність кедрової бочки, ароматних трав і ефірної олії, які використовуються в комплексі. У багатьох клієнтів Lakshmi Spa виникає питання з приводу користі використання ароматичних речовин. Крім дивного аромату, регулярне відвідування фітобочки дозволяє зміцнити імунітет і заспокоїти нервову систему, що особливо актуально для людей, які постійно стикаються зі стресовими ситуаціями.

Тривалість виконання процедури Фітобочка становить 20 хвилин,  цей час відводиться на прогрів тіла, попередньо фітобочка вже прогріта і чекає на вас. Перед зануренням в бочку вона настільки добре прогрівається, що клієнт Lakshmi Spa відразу ж заходить в пар, насичений ароматними травами та ефірними маслами.

Додавання ароматичних трав і ефірних масел здійснюється через спеціальний відсік. Оновлення відсіку з травами й маслами проводиться перед кожною процедурою Фітобочка. Гості Lakshmi Spa можуть самостійно вибрати масла, серед яких є евкаліптова, олія з чайного дерева або сосни.

 

Фітобочка, вартість процедури якої не включає проведення масажів, являє собою окрему послугу. Після перебування в фітобочці протягом 20 хвилин в Lakshmi Spa пропонують чашечку чаю з додаванням меду, якщо немає відповідних протипоказань. Для любителів масажів в Lakshmi Spa після  бочки можна записатися на сеанс масажу, що обговорюється в індивідуальному порядку перед записом на Фітобочка або масаж. Фітобочка може бути підготовчим етапом до сеансу масажу.

У разі виникнення будь-яких сумнівів з приводу відвідування фітобочки завжди можна задати парочку питань перед записом на процедуру. Але в Lakshmi Spa спостерігають за справністю системи та станом клієнта. У Lakshmi Spa добре підготувалися до прогріву в бочці.

 

Ефективність процедури Фітобочка

Фітобочка, для всіх гостей Lakshmi Spa, має дивовижний розслабляючий ефект на все тіло.

Відвідують сеанс прогріву в бочці з використанням трав і ефірних масел для більш ефективного спалювання жиру. Який зв’язок між прогрівом в бочці та пробіжкою? Одна процедура прогріву з додаванням евкаліптової олії здатна замінити 5-кілометрову пробіжку. Щоб підсилити ефект спалювання жиру, перед зануренням у пар радять побалувати себе склянкою свіжого соку або чашкою ароматного чаю.

 

Чи існують протипоказання?

Фітобочка, ціна процедури (Київ) уточнюється безпосередньо перед записом, є безпечною процедурою для людини. Але перед відвідуванням процедури настійно радять переконатися у відсутності протипоказань у сімейного лікаря, щоб не піддавати ризику здоров’я.

На процедуру Фітобочка не радять записувати тим гостям Lakshmi Spa, у яких зафіксовані судинні захворювання і хвороба серцевого м’яза. Протипоказання пов’язані з різким перепадом температури, що негативно позначається на загальному стані здоров’я. І радять утриматися від відвідування фітобочкі під час застуди.

Фітобочка рекомендується:
 • При захворюваннях серцево-судинної системи
 • При ожирінні
 • При зниженому імунітеті
 • При хронічних захворюваннях дихальних шляхів
 • При шкірних захворюваннях
Фітобочка не рекомендується:
 • При злоякісних новоутвореннях
 • При цирозі печінки
 • При активному туберкульозі
 • При недостатності кровообігу вище 1 ступеня
 • При гострих запальних захворюваннях

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували Фітобочка, то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі Фітобочка в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте Фітобочка. Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді Фітобочка в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у Фітобочка принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на Фітобочка в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
Фітобочка?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн