вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
Фітобочка

Що ж являє собою Фітобочка, ціна процедури якої сподобається новим і постійним клієнтам? Фітобочка відноситься до дійсно унікальних процедур СПА салону, в якій важливе значення має те, де вона буде проводитися. Для прогрівання тіла в Lakshmi Spa використовують герметично закриту бочку, при виготовленні якої використовувалися натуральні матеріали – кедр. Завдяки знаходженню в місткості певний проміжок часу пар сприятливо впливає на організм людини, залишаючи після себе посмак у вигляді приємного розслаблення та ароматного шлейфа.

Особливості виконання процедури Фітобочка в Києві в Lakshmi Spa

Важливою складовою послуги Фітобочка (Київ) є наявність кедрової бочки, ароматних трав і ефірної олії, які використовуються в комплексі. У багатьох клієнтів Lakshmi Spa виникає питання з приводу користі використання ароматичних речовин. Крім дивного аромату, регулярне відвідування фітобочки дозволяє зміцнити імунітет і заспокоїти нервову систему, що особливо актуально для людей, які постійно стикаються зі стресовими ситуаціями.

Тривалість виконання процедури Фітобочка становить не більше 30 хвилин, з яких 5-7 хвилин виділяють на прогрів бочки, і 20 хвилин відводиться на прогрів тіла. Перед зануренням в бочку вона настільки добре прогрівається, що клієнт Lakshmi Spa відразу ж заходить в пар, насичений ароматними травами та ефірними маслами.

Додавання ароматичних трав і ефірних масел здійснюється через спеціальний відсік. Оновлення відсіку з травами й маслами проводиться перед кожною процедурою Фітобочка. Гості Lakshmi Spa можуть самостійно вибрати масла, серед яких є евкаліптова, олія з чайного дерева або сосни.

 

Фітобочка, вартість процедури якої не включає проведення масажів, являє собою окрему послугу. Після перебування в фітобочці протягом 20 хвилин в Lakshmi Spa пропонують чашечку чаю з додаванням меду, якщо немає відповідних протипоказань. Для любителів масажів в Lakshmi Spa після ширяння в бочки записатися на сеанс масажу, що обговорюється в індивідуальному порядку перед записом на Фітобочка або масаж. Фітобочка може бути підготовчим етапом до сеансу масажу.

У разі виникнення будь-яких сумнівів з приводу відвідування фітобочки завжди можна задати парочку питань перед записом на процедуру. Але в Lakshmi Spa спостерігають за справністю системи та станом клієнта. У Lakshmi Spa добре підготувалися до ширяння в бочці.

 

Ефективність процедури Фітобочка

Фітобочка, ціна послуги якої є стандартною для всіх гостей Lakshmi Spa, має дивовижний розслабляючий ефект на все тіло.

Відвідують сеанс ширянням в бочці з використанням трав і ефірних масел для безболісного спалювання жиру. Який зв’язок між ширянням в бочці та пробіжкою? Одна процедура ширяння з додаванням евкаліптової олії здатна замінити 5-кілометрову пробіжку. Щоб підсилити ефект спалювання жиру, перед зануренням у пар радять побалувати себе склянкою свіжого соку або чашкою ароматного чаю.

 

Чи існують протипоказання?

Фітобочка, ціна процедури (Київ) уточнюється безпосередньо перед записом, є безпечною процедурою для людини. Але перед відвідуванням процедури настійно радять переконатися у відсутності протипоказань у сімейного лікаря, щоб не піддавати ризику здоров’я.

На процедуру Фітобочка не радять записувати тим гостям Lakshmi Spa, у яких зафіксовані судинні захворювання і хвороба серцевого м’яза. Протипоказання пов’язані з різким перепадом температури, що негативно позначається на загальному стані здоров’я. І радять утриматися від відвідування фітобочкі під час застуди.

Фітобочка рекомендується:
 • При захворюваннях серцево-судинної системи
 • При ожирінні
 • При зниженому імунітеті
 • При хронічних захворюваннях дихальних шляхів
 • При шкірних захворюваннях
Фітобочка не рекомендується:
 • При злоякісних новоутвореннях
 • При цирозі печінки
 • При активному туберкульозі
 • При недостатності кровообігу вище 1 ступеня
 • При гострих запальних захворюваннях

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували Фітобочка, то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі Фітобочка в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте Фітобочка. Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді Фітобочка в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у Фітобочка принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на Фітобочка в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
Фітобочка?

  Додаткові послуги
  • 400 грн
  • 350 грн