вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
ТОП

Королівський каприз

120 хв 1 700 грн
Королівський каприз
Детальніше про спа:

Ця СПА процедура для жінок порадує і не залишить байдужими абсолютно всіх жінок, особливо незабутній залишиться подарунок Королівський каприз для наречених.

Історія і Опис процедури

Троянда – символ богині Афродіти, в античній Греції дуже часто красуні того часу використовували троянду і масло троянди в своїх ритуалах краси. Розу вважали магічним квіткою. Цей прекрасний квітка не тільки любили, йому ще й поклонялися. Люди, щоб зберегти аромат троянди навчилися виготовляти з нього масло. Ефірна олія має не тільки цілющими властивостями, але і лікує «душу» заспокоюючи і забираючи негативну енергію.

В нашій СПА процедури для жінок – Королівський каприз ми пропонуємо справді незабутнє, дуже романтичне, барвисте занурення в розкішний світ троянд. Перед процедурою ми пропонуємо розігрів в нашій спа фітобочці, це чудова підготовка до наступного етапу – скрабіювання на основі тростнякового цукру, меду, пелюсток троянд … потім найважливіший етап краси це обгортання на основі масла троянди і масаж з маслом камелії. Після завершення вас чекає чашка ароматного чаю від салону Лакшми!

ПРОГРАМА «Королівський каприз»:
 1. Салон і кабінет прикрашаються пелюстками троянд.
 2. Прогрів в фітобочка.
 3. Пілінг тіла.
 4. Обгортання тіла.
 5. Масаж – 30-40 хв. (Виконується з маслом троянди).
 6. Відпочинок. Чаювання з медом.

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували Королівський каприз, то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі Королівський каприз в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте Королівський каприз. Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді Королівський каприз в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у Королівський каприз принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на Королівський каприз в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
Королівський каприз?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн