вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
Клеопатра
Історія і Опис процедури

До наших часів передані секрети краси цариці Клеопатри. Одним з них є молочно-медові ванні. Чарівна дія молока і меду були відзначені в літописах Стародавнього Риму, де згадувалося про молоко, як про кращий засіб від утворення зморшок, і про мед, як про чудовий антибактеріальній, протинабряковий засіб.

Молоко в поєднанні з медом з давніх часів один з найдоступніших і використовуваних як косметичний засіб продукт, яким до цих пір користуються жінки, щодня приділяють увагу стану своєї шкіри і тіла.

ПРОГРАМА «КЛЕОПАТРА»
 1. Прогрівання в фітобочці.
 2. Пілінг тіла.
 3. Обгортання тіла.
 4. Масаж – 30-40 хв. (Виконується з кокосовим маслом).
 5. Відпочинок. Чаювання з медом.

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували Клеопатра, то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі Клеопатра в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте Клеопатра. Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді Клеопатра в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у Клеопатра принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на Клеопатра в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
Клеопатра?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн