вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Спа для двох: Рай для двох

165 хв 4 260 грн
Спа для двох: Рай для двох
Спа для двох в Києві:

Найкращий час проведення удвох це отримання незабутніх вражень. Коли приходить час дивувати – подаруйте один одному “Рай для двох”.

Спа-композиція містить:
  1. Ванночка для ніг з ароматичною сіллю, пелюстками троянд і масажем стоп.
  2. Прогрев в хаммамі гарячими повітряними потоками за допомогою рушників.
  3. Полив з чаш.
  4. Пілінг “солений шоколад”.
  5. Гоммаж для особи Nectarome (Марокко).
  6. Відпочинок з чаюванням і частуванням.
  7. Турецька пінний масаж.
  8. Зволоження тіла масажними рухами на французькому органічному маслі лабораторії Ineldea 10 хв + масаж голови або стоп на вибір-15 хв.

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували спа для двох, то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі спа для двох в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте спа для двох. Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді спа для двох в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у спа для двох принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на спа для двох в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
Спа для двох: Рай для двох?