вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район

Їжа богів (шоколад)

90 хв 1 555 грн
Їжа богів (шоколад)
Детальніше про шоколадне спа в Києві:

Ритуал надає розслабляючу, релаксуючу дію, це воістину божественна процедура, улюблениця жінок і дівчат, так як жодна з жіночих СПА процедур не робить їх такими щасливими, як ця.

Історія і Опис процедури

Чому наш ритуал шоколадного обгортання названий «Їжа богів»? Та тому що за легендою індіанських племен какао – дерево людям в подарунок на Землю приніс Бог, який, завдяки «променю ранкової зірки» спустився до них і навчив вирощувати, збирати, готувати з плодів дерева какао ароматний напій. Це вже в наш сучасний час, завдяки розвитку кондитерських і косметичних галузей, шоколаду довелося пережити трансформацію з напою, приготованого індіанськими племенами гіркого на смак, в вишукані ласощі для душі і тіла, улюблене і популярне в усьому світі.

Шоколад містить достатню кількість фосфору, який покращує живлення мозку, магнію, який відповідає за регуляцію клітинного обміну, кальцію, який сприяє зміцненню кісткової тканини.

У шоколаді величезна кількість біологічно активних речовин з групи флавоноїдів, які сприятливо впливають на людський організм, надають допомогу в лікуванні депресивних станів, продукт корисний для нормальної життєдіяльності серця і судин.

«Їжа Богів» ритуал з шоколадом і в шоколаді, перед процедурою нашим гостям пропонується чашечка ароматного чаю, потім в ваше тіло буде прогріто до приємної знемоги і очищено ароматним кавовим скрабом для того, що б вплив самої шоколадної маски для тіла зробило якомога більший ефект , і завершує процедуру масаж маслом каріте та кокоса. Незабутньо і казково приємно, аромат шоколаду ще довго буде супроводжувати Вас після процедури, Ви зможете отримати насолоду від себе і свого стану ще довгий час.

ПРОГРАМА «Їжа Бгов- шоколад»
 1. Прогрів в фітобочці.
 2. Пілінг тіла на основі кави.
 3. Обгортання тіла – шоколадне обгортання.
 4. Масаж – 30-40 хв.
 5. Відпочинок. Чаювання з медом.

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували Їжа богів (шоколад), то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі Їжа богів (шоколад) в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте Їжа богів (шоколад). Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді Їжа богів (шоколад) в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у Їжа богів (шоколад) принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на Їжа богів (шоколад) в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
Їжа богів (шоколад)?

  Додаткові послуги
  • 450 грн
  • 350 грн