вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
ТОП

VIP «Тропічний бриз»

180 хв 2 600 грн
VIP «Тропічний бриз»
Детальніше про спа-масаж:

Обгортання, в тому, числі екзотичні відомі з давніх-давен. Ще в Давньому Єгипті і Римі було відомо, що фрукти сприяють оновленню шкіри. Жінки того часу робили собі натуральні маски зі свіжих фруктів, щоб зберегти молодість. В основі даної спа програми лежить використання дуету таких тропічних фруктів як ківі і банан. Подібне поєднання фруктових кислот відновлює природну регуляцію шкіри, підтягує і тонізує її, а також є сильним релаксуючим засобом. Що ж якщо ви хочете допомогти своєму обличчю залишатися молодим і красивим, тілу – доглянутим, а шкірі – ніжною, тоді Вам відмінно підійде Спа для жінок «Тропічний бриз».

Як проходить «Тропічний бриз»?

1 етап – прогрів в фітобочці
На початковому етапі необхідно прогріти тіло до розкриття пір і рясного виділення поту.

2 етап – пілінг на основі свіжого ківі.
Фруктовий пілінг не тільки очистить вашу шкіру від ороговілого шару клітин, але і наситить її, підвищить її тонус.
Сьогодні, науково доведено, що фруктові кислоти здатні проникати в усі шари шкіри аж до дерми, сприяючи її омолодження та надаючи ефект ліфтингу. Вони також знижують жирність, зменшують пігментацію і
покращують загальний стан шкіри. Шкіра стає м’якою і ніжною, повертається її здоровий колір.

3 етап – обгортання «банан + ківі»
Велика кількість вітамінів і активних речовин в даному обгортанні «банан + ківі» допоможе зробити шкіру гладкою і  здоровою. Банан – відмінно регенерує і глибоко живить шкіру, а ківі – сприяє її омолодженню, надає їй тонус і еластичність. Таке обгортання допоможе в короткі терміни усунути сухість шкіри і повернути їй гладкість і молодість.

4 етап гавайський масаж ломі ломі
Ломі-ломі є один з найбільш древніх видів масажу, що зародився на полінезійських островах. Головними складовими цієї цілющої практики вважаються: ментальне очищення, дихання, масаж і робота з енергією. Рухи майстра під час масажу нагадують танець. Він працює ліктями, передпліччя, долонями, пальцями.

Масаж в Києві покращує психоемоційний стан, фізичний і душевний. Розслабляється все тіло, йдуть затискачі, напруга, страхи, втома – знімаються блоки і людина занурюється в глибокий відпочинок. Він отримує м’яке очищення, оздоровлення і зміцнення всього організму. Тривалість масажу 60 хв.

5 етап – розслабляючий масаж обличчя
Поки ваше тіло насолоджується обгортанням, у вашого обличчя також є можливість отримати розслаблення і оздоровлення за допомогою розслабляючого масажу, благотворно впливає на шкіру і нервову систему.

Тут можна подрімати, насолоджуючись спокоєм і розслабленим станом свого тіла. Масаж додасть вашому обличчю здоровий колір, підтягнутість, наситить шкіру киснем, поліпшить роботу кровоносної та лімфатичної системи, а
також наше психо-емоційний стан, адже воно теж дуже важливо для здоров’я всього організму, а не тільки для підтримки зовнішнього вигляду. Тривалість 25 -30хв.

6 етап Чаювання з медом.

Показання:
  • Детоксикація організму;
  • Опрацювання м’язових затискачів;
  • Гармонізація психо-емоційного фону;
  • Ліфтинг, живлення і зволоження шкіри.
Протипоказання:
  • Алергічні реакції на фрукти
  • Інфекції
  • Грибкові ураження шкіри
  • Подряпини

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували VIP «Тропічний бриз», то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі VIP «Тропічний бриз» в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте VIP «Тропічний бриз». Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді VIP «Тропічний бриз» в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у VIP «Тропічний бриз» принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на VIP «Тропічний бриз» в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
VIP «Тропічний бриз»?