вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
Винне СПА
Винне SPA в Києві:

Це Спа для чоловіків складається з виноградно-соляного пілінгу, винного глазурування і релаксуючого масажу по маслу виноградних кісточок. Надає оздоровчий вплив на організм, насичують його, тонізують, заряджають енергією.

Винні СПА процедури

В кінці минулого століття було доведено, що в виноградних кісточках міститься велика кількість активних речовин.

Поліфеноли, що містяться у винограді, розширюють кровоносні судини і перешкоджають появі атеросклерозу і гіпертонії. Флавоноли-антиоксиданти магічним чином зупиняють процеси старіння. Винні дріжджі омолоджують і розгладжують шкіру. А вітамінів, амінокислот, дубильних і мінеральних речовин в натуральному вини стільки, що їх сукупний ефект впливу на шкіру просто приголомшує.

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували Винне СПА, то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі Винне СПА в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте Винне СПА. Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді Винне СПА в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у Винне СПА принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на Винне СПА в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
Винне СПА?

    Додаткові послуги
    • 450 грн
    • 350 грн