вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
Васабі СПА
Детальніше про васабі СПА в Києві:

Спа для чоловіків складається з розігріву в фітобочці, з пілінгу, в складі якого морська сіль, мед, імбир, масло кунжуту, таке поєднання ідеально очищає шкіру і покращує кровообіг. Після слідує глазурування на основі васабі з вершками з додаванням ефірних масел, рисової і кукурудзяної муки. Завершує процедуру активний ручний масаж з переходом на креольський (бамбуковими паличками).

Опис процедури

Васабі – це рослина, з якого робиться чисто японська, дивно специфічна і цікава приправа, дуже гостра, але смачна і корисна. Уже те, як вирощується ця рослина, може здатися нам дивним: гостро-пекучі коріння васабі найкраще себе почувають в крижаній воді гірських струмків.

Цей, воістину чудотворний продукт, володіє багатьма лікувальними властивостями: антибактеріальним, збільшує кровотік, в ньому багато пектинових речовин і ферментів які покращують травлення, також васабі насичений вітаміном С – сильним антиоксидантом який підсилює захисні функції організму.

Популярні запитання

Якщо Ви ніколи не відвідували Васабі СПА, то Ви не знаєте, що таке насправді райська насолода. Проте, якщо хочете, щоб це було особливо і зроблено в кращих традиціях, в такому разі обов’язково треба звернутись в Lakshmi Spa.

І тоді СПА буде виконувати для Вас усі головні функції: розслабляє, дарує насолоду та наповнює новими силами.

Відчуваєте постійно втому, почуваєтесь наче вижатий лимон та маєте поганий настрій? В такому разі Васабі СПА в Києві Вам просто необхідне.

Якщо у Вас виявився складний тиждень, проблеми накопичились та здається, наче їх усіх неможливо вирішите, тоді спробуйте Васабі СПА. Це чудова можливість для того, щоб відчути своє переродження та зрозуміти, що життя прекрасне, а справи зачекають.

Головне завдання СПА – це релакс та заспокоєння нервової системи. Якщо у Вас регулярні стреси, тоді Васабі СПА в Києві теж потрібне регулярно.

Проте навіть одноразовий похід у Васабі СПА принесе Вам значну користь й Ви точно зможете розслабитись та чудово відпочити. А якщо пройдете курс в 4-6 сеансів, то відчуєте, наскільки життя це чудова річ.

Яку ціну Ви б легко заплатили за те, щоб побувати в раю? Впевнено Вам кажемо, що ціна на Васабі СПА в Києві точно менше. Дуже вигідна вартість для Вас за послугу, завдяки якій відчуєте себе неймовірно щасливою людиною.

Бажаєте записатись на
Васабі СПА?

    Додаткові послуги
    • 450 грн
    • 350 грн