вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Масаж при защемленні сідничного нерва

Зміст:

На сьогоднішній день найпоширенішою проблемою хребта вважається запалення (або защемлення) сідничного нерва. Головним симптомом при цьому є біль у хребті, яка може поширитися і на ноги.

Ця проблема з’являється у зв’язку з міжхребцевими грижами, викликаними важкими фізичними навантаженнями. Важливо пам’ятати, що запалення сідничного нерва при несвоєчасному виявленні та звернення до спеціалістів може призвести до погіршення ситуації і виникнення нових проблем зі здоров’ям.

Сам по собі сідничний нерв є найдовшим нервом у всьому тілі людини. Він відповідає за рухові функції і чутливість ніг. Защемлення сідничного нерва – це досить серйозне захворювання. Воно супроводжується больовими відчуттями в м’яких тканинах, а також виникненням запальних процесів. У деяких випадках спостерігається зміщення тканин в області сідничного нерва.

Причини і симптоми защемлення

Защемлення сідничного нерва зустрічається у людей, які ведуть неактивний спосіб життя без будь-яких фізичних навантажень. Часто з цією проблемою стикаються люди з сидячою роботою. Саме защемлення може бути викликано одним з таких чинників:

  • Удари, переломи, удари, ушкодження та інші травми в області сідничного нерва
  • Наявність міжхребцевих гриж і протрузій
  • Проблеми з м’язами таза
  • Переохолодження чи перегрівання організму людини
  • Наявність пухлин в області нерва і онкологічні проблеми
  • Різні вірусні хвороби

Що стосується симптомів, то головним з них є біль. Найчастіше з’являються больові відчуття в області стегна, таза або попереку. Людям з защемленням сідничного нерва важко рухатися, тому що будь-яка фізична активність підсилює біль, при цьому вона може мати різний характер:

  • Посилюється біль з поступовим ослабленням
  • Різкі Періодичні больові відчуття
  • Стабільна ниючий біль, яка час від часу посилюється

Як зняти біль?

Найдієвішим способом профілактики від запалення сідничного нерва і зняття болю є масаж. Така процедура при регулярному її виконанні допоможе зменшити больові відчуття, а також позбутися від защемлення.

У нашому салоні проводиться масаж сідничного нерва двох видів – точковий і загальний масаж усього тіла. Під час точкового масажу процедура охоплює тільки окремі ділянки тіла, в яких зосереджена біль. Такий спосіб є найбільш ефективним при лікуванні защемлення. За допомогою загального масажу фахівець визначає рівень больових відчуттів, який відчуває клієнт, їх осередки, руху, якими варто робити масаж і рівень навантаження на м’язи. Тому максимально ефективним є комплексний підхід до розв’язання проблеми з проведенням і загального і точкового масажу.

Допомога при ішіасі

Якщо ви вчасно не звернетеся до фахівців після виявлення защемлення сідничного нерва, є ризики виникнення ішіасу. Так називається друга стадія запалення, після настання якої, потрібен огляд фахівця. При цьому крім гострого болю може спостерігатися зміщення хребців.

Защемлення сідничного нерва масаж в «Lakshmi Spa», проводиться професіоналами з досвідом роботи і необхідною освітою. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і підбираємо той вид масажу, який підійде саме вам. Наша команда піклуватися про комфорт кожного відвідувача, так що в «Lakshmi Spa» ви зможете відпочити не тільки тілом, а й душею.