вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Чи можна робити масаж і СПА процедури для вагітних?

Зміст:

Вагітність – це найпрекрасніший стан, в якому може знаходиться жінка. Погодьтеся, що може бути приємніше ніж усвідомлення того, що всередині тебе росте маленьке життя. Але разом з радістю від майбутнього материнства, вагітність – це не легкий час для жінки, адже, щоб забезпечити сприятливий розвиток плоду, практично всі органи відчувають функціональні зміни, що є не малим навантаженням для організму.

Майбутні мами дуже часто відчувають болі в попереку, важкість у ногах, не рідкісні й випадки набряклості тіла, тому під час вагітності вкрай важливо подбати про своє здоров’я. Прекрасним способом розслабити своє тіло є – масаж.

За допомогою масажу можна полегшити біль в області попереку, шиї, стегон, а також зняти набряклість тіла і поліпшити загальний стан здоров’я. Правильно виконаний масаж позитивно позначається на подачі поживних речовин і кисню до клітин матері і дитини.

Особливості масажу під час вагітності

У період вагітності можна проводити масаж тільки руками, без використання електроприладів, це забезпечить жінці повне психологічного розслаблення і задоволення від ніжних дотиків теплих рук масажиста.

Перебуваючи під серцем у жінки, дитина відчуває те саме, що і мама, тому техніка масажу повинна бути дуже ніжною. Це можуть бути акуратні дотики, погладжування, розтирання, які виконуються повільно і без різких рухів.

Важливо: сеанс масажу повинен тривати не довше ніж 30-40 хвилин!

Такий масаж повинен проводиться професіоналом, який досконально знайомий з особливостями даної техніки.

В салоні «Lakshmi spa» працюють тільки висококваліфіковані майстри, які із задоволенням допоможуть Вам розслабитися, зняти напругу, поліпшити самопочуття і подарують Вам незабутній релакс.

Показання до проведення масажу

Під час вагітності активно виробляється гормон прогестерон, тому в організмі вагітної жінки часто трапляється затримка рідини – набряклість. Також, через набрану вагу мами і малюка значно збільшується навантаження на опорно-руховий апарат – що викликає чималий дискомфорт для жінки. Але не варто впадати у відчай, тому що регулярні сеанси масажу допоможуть впорається з усіма перерахованими вище проблемами і ви зможете з задоволенням насолоджуватися вашим прекрасним станом.

Коли можна проводити масаж вагітним

Кожен триместр вагітності має свої характерні особливості. У першому триместрі організм вагітної жінки украй вразливий, тому в цей період краще відмовитися від проведення будь-яких видів масажу. А починаючи з 11-12 тижнів проводити масаж не тільки можна – це ще й дуже корисно для організму жінки.

Також чудово позначається на організмі жінки масаж в третьому триместрі. Така процедура позитивно вплине не тільки на загальний фізичний і психологічний стан, а й допоможе організму підготується до пологів.

Протипоказання для масажу

Мета масажу полегшити і поліпшити стан вагітної і ні в якому разі не нашкодити! Тому при наявності хоча б одного з протипоказань краще відмовитися від процедури.

Масаж вагітним заборонено:
в першому триместрі вагітності;
якщо існує загроза переривання вагітності;
при сильному токсикозі;
при підвищеній температурі тіла або простудних захворюваннях;
при наявності злоякісних і доброякісних пухлин;
жінкам з підвищеним артеріальним тиском;
якщо процедура викликає біль або неприємні відчуття.
В інших випадках масаж – це прекрасна можливість поліпшити стан здоров’я вагітної жінки. Така процедура створить приємний емоційний фон, заспокоїть і розслабить майбутню маму. Масаж під час вагітності зніме втому, наповнить позитивом, подарує гарний настрій і відчуття легкості і «польоту».

Під час проведення таких процедур в СПА-салоні «Lakshmi spa» використовуються натуральні ефірні масла, що перетворює масаж в справжній сеанс релаксу та ароматерапії.

Які СПА процедури рекомендовані при вагітності

Кожній жінці притаманне бажання завжди виглядати бездоганно. СПА процедури під час вагітності – це прекрасна можливість бути привабливою і чарівною, а також уникнути стандартних проблем, які виникають під час вагітності.

Найбільш рекомендовані СПА-процедури під час вагітності це:

СПА-маски для обличчя з використанням натуральних засобів;
догляд за шкірою рук і ніг;
холодне обгортання ніг;
масаж ніг;
допологовий масаж;
плавання.
Регулярні СПА процедури допоможуть вам уникнути стресів, які виникають у зв’язку з активною перебудовою організму. Подарують вам гарний настрій, а також забезпечать прекрасними і позитивними емоціями, які позитивно вплинуть на ваш організм і на організм вашого малюка!

Також на сайті: Що подарувати чоловікові на день народження?