вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Чи варто робити масаж з грижею хребта?

Зміст:

Величезна кількість людей, що ведуть малорухливий спосіб життя і страждають гіподинамією виявляють у себе грижу хребта вже після двадцяти років. І звичайно в такій ситуації можна поставити логічне і очевидне запитання – а чи можна позбутися від цієї проблеми за допомогою масажу? Однозначної відповіді на це питання немає, тому зараз ми спробуємо роз’яснити ситуацію і сказати точно, чи варто робити масаж при грижі хребта.

Лікування міжхребцевої грижі

Відразу скажемо, що люди, які страждають від проблем з хребтом, відвідують масажні салони для проходження спеціальних курсів – їм роблять так званий мануальний масаж, під час якого опрацьовуються всі відділи хребта.

Але такий метод лікування можливий лише в тому випадку, якщо у людини немає гострих проявів захворювання. Якщо ж вони спостерігаються, потрібно в обов’язковому порядку пройти попереднє лікування і проконсультуватися з фахівцем, який і призначить масажний курс.

Але якщо ж вам не потрібно проходити додаткове обстеження, ви можете відразу приступати до відвідування масажного салону. Масаж – дуже ефективна процедура при лікуванні грижі, адже вона допоможе:

позбутися від больових відчуттів;
«оживити» м’язи і відновити рухливість кінцівок;
усунути напругу.

Чи ефективний масаж при грижі хребта?

Ви відчуєте зміни після першого ж сеансу. Це станеться з кількох причин. По-перше, при опрацюванні області хребта майстер створюватиме невеликий тиск на міжхребцевий диск. Такого тиску досить, щоб зняти напругу з нервових корінців.

По-друге, масаж позбавить вас від м’язових спазмів, які і створюють больові відчуття. Ви відчуєте полегшення в області спини і ваш стан відразу покращиться.

Третя причина – ефект регулярних процедур. Якщо ви будете систематично відвідувати масажний салон це дозволить підтримувати м’язи в тонусі і поліпшить кровопостачання.

Якщо ви зважилися на відвідування масажного кура для позбавлення від хребетної грижі, вам варто звертатися тільки до кваліфікованих фахівців. Масажист повинен визначити, з якою інтенсивністю проводити сеанси і скільки буде потрібно відвідувань для того, щоб досягти бажаного результату.