вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
18.04.2021

Масаж лиця – вигідна інвестиція в здорову шкіру

Зміст:

В сучасний час існує величезна кількість різних процедур по догляду за шкірою обличчя. Кожна дівчина вже з раннього віку замислюється про те, як зберегти молодість протягом тривалого часу. Шкіра обличчя потребує захисту від впливу негативних факторів навколишнього середовища, впливу екології, нездорового харчування і відсутність руху.

Що таке масаж обличчя?

Процедура відноситься до лікувального методу впливу на шкіру, за допомогою якого значно підвищуються окислювально-відновні процеси, всі клітини, тканини і м’язи активно харчуються і регенеруються. Масаж обличчя і його користь дійсно вражають. Важливо не тільки підбирати правильні засоби по догляду, а й відвідувати оздоровчі процедури, які будуть безпосередньо усувати індивідуальну проблему кожної дівчини.

youtube video preview

Історія виникнення

Відомо, що техніку масажу обличчя почали освоювати ще в стародавній період. Тоді його відносили до способів лікування народної медицини. Батьківщиною можна вважати країни Стародавнього Сходу, де його мешканці застосовували масаж для збереження молодості. Відомий давньогрецький лікар і цілитель Авіценна вперше помітив, яку користь приносить масаж шкіри обличчя і підтвердив свої висновки науковими дослідженнями.

 • Вагітності.
 • Наявності пухлини (доброякісної та злоякісної).
 • Захворюваннях шкіри.
 • Наявності запального процесу в організмі.
 • Хворобі крові.
 • Гнійних процесах (будь-якої локалізації).
 • Кровотечі або схильності до них.
 • Алергічні захворювання.
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.

Процес проведення

Перше знайомство завжди найяскравіше і незабутнє, тому так важливо справити хороше враження. Для всіх дівчат і жінок невід’ємною частиною буде її краса та молодість. Для цього необхідно приділяти час на правильний догляд за шкірою, робити масаж і спеціальні маски для обличчя.

 1. Цей етап включає очищення обличчя від макіяжу і декоративної косметики;
 2. Після цього, фахівець розпарює шкіру за допомогою теплого рушники. Це допомагає розкрити пори;
 3. Далі, наноситься спеціальний крем або масло, що значно полегшує процес і робить його максимально приємним.

Вже після декількох сеансів на обличчі з’явиться здоровий блиск і свіжість, це можливість зберегти природний вигляд надовго. Для більш ефективного результату можна закріпити процедуру живильним маскою.