вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Масаж від головного болю. Швидке і ефективне рішення проблеми

Зміст:

Головний біль – мабуть саме нестерпне відчуття для людини. У цей момент неможливо про щось думати і єдина мета, яку ти ставиш перед собою – як можна швидше позбутися від цієї потужної пульсації в голові. Звичайно, деякі можуть заперечити, що можна випити таблетку і біль відразу зникне. Але це не вирішить вашу проблему і краще знайти спосіб усунути першопричину. І він є! Це – масаж від головного болю, який допоможе вам позбавитися від всіх хворобливих відчуттів.

Точки від головного болю

Існує ряд способів, що допомагають позбавитися проблеми болю в голові. Для цього слід знати спеціальні точки для масажування, які допоможуть її вирішити.

Основних точок всього шість і на опрацювання кожної з них у вас піде не більше двадцяти секунд, при цьому ефект буде помітний вже після десяти хвилин.

Точка «Інь-Тан»

Ця точка розташовується між бровами. Її опрацювання допоможе вам зняти напругу, а також приберати втому з очей.

Точки «Цуань-Чжу»

Варто відразу сказати, що це не одна, а дві точки, які розташовуються паралельно одна одній. Вони знаходяться трохи нижче брів з внутрішньої сторони перед тим місцем, де починається ріст волосся. При роботі з ними використовуйте кругові рухи і не прикладайте занадто великих зусиль – з цими точками варто бути обережними.

Точки «Цзюй-Ляо»

Тут ми знову маємо справу з симетрично розташованими точками. Вони знаходяться в поглибленнях під вилицями з боків носових пазух. Робота з ними відноситься не тільки до масажу від головного болю, а й допомагає позбутися від зубного болю.

Точки «Тянь-Чжу»

І знову пара точок. Цього разу вам належить пропрацювати задню частину голови. Точки розташовуються в області скронь, в 2-3 сантиметрах від початку росту волосся. Як зрозуміти, що ви знайшли потрібні точки? У місці їх розташування будуть відчуватися невеликі ямочки. Півхвилинного масажу буде достатньо для позбавлення від головного болю.

Точки «Той-Вей»

Ці точка знаходяться на бічній частині голови, трохи вище вуха. Точки симетричні, тому їх можна опрацьовувати синхронно. Щоб виявити їх, користуйтеся тим же принципом, що і з попередніми точками. Як тільки намацали невеликі ямочки, можна приступати до масажу.

Точка «Хе-Гу»

Як не дивно, ця точка розташовується не на голові. Вона знаходиться між великим і вказівним пальцями з зовнішньої сторони кисті. Крім усунення головного болю, робота з цією точкою допоможе вам позбавитися від перенапруги м’язів і зняти втому.

Як бачите, масаж від головного болю є по-своєму унікальний і включає в себе шість зон для опрацювання. Ви можете використовувати їх окремо або зробити комплексний масаж. У будь-якому випадку ефект відчувається миттєво. Також на самопочуття впливає масаж голови і шийно-комірцевої зони, який ви можете пройти у фахівця з масажу.

Якщо головні болі досить часті рекомендуємо звернутися до фахівця.