вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Масаж живота для схуднення: ефективний спосіб вирішення проблем

Зміст:

Живіт – мабуть, найбільш проблемна зона на тілі кожної людини. Найчастіше саме жінки відчувають труднощі з підтриманням оптимальної форми живота. В основному це пов’язано з виношуванням дитини і пологами. Саме через ці процеси відбувається накопичення жирової тканини. Жінки застосовують найрізноманітніші методики для усунення підшкірного жиру (дієти, тренувальні програми), але більшість з них забуває про таку універсальну процедуру як масаж живота.

Ефективний масаж для схуднення допомагає знизити відсоток підшкірного жиру в найкоротші терміни.Професійний масажист допоможе вам скласти індивідуальний масажний курс, за допомогою якого ви зможете домогтися результату в найкоротші терміни.

Якщо ви хочете прибрати зайвий жир з живота за допомогою масажу для схуднення, вам обов’язково варто враховувати ці компоненти, а саме:

Масаж живота для схуднення повинен проводитися регулярно. Одна процедура займе не більше десяти хвилин;
Відкоректуйте свій раціон харчування під час проходження курсу. Відмовтеся від солодощів, мучного і газованих напоїв;
Масаж обов’язково повинен виконуватися за 2 години до або через 2 години після прийому їжі.

Ефективна техніка масажу живота для схуднення

Одним з найпопулярніших і в той же час ефективних видів масажу для схуднення є щипковий масаж живота. Методика проведення такого масажу – розминка м’язів живота, розтягування шкіри і підвищення тонусу. Масаж проводиться з використанням спеціального крему або масла. Після щипкового масажу живота ви побачите почервоніння на шкірі, але через деякий час вони пройдуть.

Медовий масаж живота для схуднення

Медовий масаж є, мабуть, найефективнішим методом боротьби з целюлітом і накопиченим жиром. Для такого масажу використовується тільки натуральний мед. Техніка досить проста – масажист наносить мед на тіло пацієнта і робить легкі втираючі рухи, чергуючи їх з поплескуванням.

Тривалість масажу – 10-15 хвилин в середньому. Після сеансу пацієнт приймає теплий душ, щоб змити з себе залишки меду. Масаж живота для схуднення – простий і ефективний метод для усунення зайвого жиру і целюліту. Завдяки професійним масажистам і грамотно складеній програмі занять ви зможете в найкоротші терміни зробити свій живіт пласким і красивим.

Також на сайті: Чому варто робити масаж обличчя