вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Про лазню

Зміст:

Будь-яка лазня – чудовий винахід людства. «Лазня лікує, Лазня править, Лазня на ноги поставить», – говорили наші предки. Як благотворно діє банний пар! Пори відкриваються, шкіра очищається, починають дихати і молодіти. Серце б’ється немов «полум’яний мотор»; кісточки прогріваються; спина випрямляється. У лазні втрачають зайву вагу, позбавляються від шлаків, лікують застуду, радикуліт та інші хвороби. У лазні не просто змивають бруд, а скидають вантаж турбот.

Після лазні з’являється відчуття бадьорості, свіжості, спокою, підйому сил, поліпшується сон, самопочуття. Лазні є прекрасним засобом боротьби з втомою, забезпечують швидке відновлення сил після важкої м’язової роботи, підвищує розумову і фізичну працездатність людини. Лазні так само сприяють швидшому загоєнню травм і відновлення здоров’я після перенесених захворювань.

Зігрівання тіла сприяє підвищеню вироблення в тканинах інтерферону – речовину, яка долає шкідливу дію вірусу грипу. А у нас в салоні створені всі умови для якісних процедур в хаммамі і фітобочці.

ЧЕКАЄМО ВАС У НАС В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС.