вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
09.11.2021

Все про йога-масаж та кому він підходить

Зміст:

Позитивний вплив йоги безперечно чудово впливає як на фізичний, так і на духовний стан людини. Масаж з йога допомогає зняти будь-які болі в м’язах, робить ваше тіло більш гнучким та відновлює духовну рівновагу. Прихильників як йоги, так і масажу дуже багато по всьому світі. А поєднання двох практик допомагає не лише відшукати спокій, але й вилікувати ряд захворювань.

Кому рекомендовано відвідати сеанси йога-масажу?

 1. Людям, що працюють на сидячій офісній роботі.
 2. Тим, хто мало рухається.
 3. У випадку частого водіння машини.
 4. Людям з постійними головними болями та мігренями.
 5. Якщо турбують болі в спину та суглобах.
 6. Для профілактики хвороб та укріплення імунітету.

Ефект після масажу з елементами йоги дуже помітний, вже після першого сеансу ви відчуєте легкість в тілі, отримаєте сильний приплив сил та будете краще почувати себе не лише у фізичному, а й емоційному плані.

Ті, кому протипоказаний йога-масаж

Йога-масаж безперечно ідеальний варіант для людей, які хочуть привести себе в чудову фізичну та духовну форму. Але деяким людям краще відмовити від даного типу масажу, щоб не принести своєму здоров’ю більшу шкоду:

 • якщо у вас є запальні процеси на шкірі;
 • у випадку грипу та інших респіраторних захворювань;
 • різного роду травми: переломи, розтягнення та забої;
 • хронічні захворювання в загостреному стані;
 • післяродовий період (близько двох місяців);
 • онкологія;
 • післяопераційний період.

В будь-якому випадку перед відвідуванням салону, обов’язково зверніться до свого лікаря для консультації, він скаже вам чи варто йти на йога-масаж, чи краще відмовитись.

Як часто варто відвідувати сеанси?

Для кожної людини індивідуально, проте досвідчені майстри розглядають два варіанту, як можна відвідувати йога-масаж тіла:

 1. Повноцінний курс від 5 до 20 сеансів (тривалість та кількість сеансів підбирається індивідуально до клієнта). Перерва має бути не більше трьох днів. Після проходження курсу необхідно відпочити близько пів року і після того знову приступати до масажу.
 2. Відвідування салону круглий рік, у випадку, коли ви ходите з комфортною для вас регулярністю (близько 1-2 разів на тиждень).

Час кожного сеансу також розробляється індивідуально, в середньому це півтори години. У випадку, коли майстер проводить довший сеанс, він більш ретельно пропрацьовує ваші проблемні зони, щоб тіло краще розслабилось й отримало необхідний релакс від йога-масажу.

Йога-масаж в “Lakshmi Spa”

Дуже багато залежить від салону, де плануєте проходити курс масажу. Все залежить від майстерності спеціаліста, який робить вам масаж, і від оточуючої атмосфери. В нашому салоні ми пропонуємо схожий на йогу-масаж, це тайський масаж.

Спокійна музика, приємний аромат, легка напівтемрява, йога-масаж, користь якого не перебільшена, й умілі руки майстра — все це залишить після себе яскраві враження та вивільнення від усіх зажимів.