вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
28.05.2021

Яким масажем можна прибрати живіт

Зміст:

Багато хто задається питанням – чи можливий масаж живота, який не тільки буде корисним для організму, але і допоможе підтягнути проблемну зону. Найчастіше саме жінки стикаються з виникненням в’ялості і відчувають комплекси з приводу зовнішнього вигляду живота.

Безліч чинників, таких як вагітність, зміна маси тіла, гормональні збої – призводять до процесів накопичення жирової тканини в цій зоні. До чого тільки не вдаються представниці прекрасної статі, та й багато чоловіків, щоб привести живіт в ідеальну комплектацію, але чомусь часто забувають про таку процедуру як масаж для схуднення.

Особливості даного виду масажу

Ефективність процедури можна помітити вже після кількох сеансів. Професійний фахівець складе індивідуальний план масажів, враховуючи особливості організму і кінцеву мету. Для того, щоб процедура проходила правильно і пацієнт відчував зміни в своєму тілі в позитивну сторону, необхідно дотримуватися певної поетапності і компонентності масажу. Схуднення живота не змусить себе чекати, якщо:

Масажі будуть проходити з регулярністю, при цьому один сеанс займає не більше 10 хвилин часу.
Разом з масажними процедурами необхідно також приділити увагу харчуванню, звести до мінімуму споживання газованих напоїв, мучного і солодкого.
Масаж живота проводиться за 2 години до їжі, або через 2 години після їжі.

Найбільш ефективні прийоми масажу живота

Отже, відповімо на найголовніше питання – яким масажем можна прибрати живіт?

Щипковий масаж. Дана техніка передбачає розминку м’язів живота пощипуючими рухами. Таким чином шкіра в цій зоні розтягується в момент проведення процедури і підвищується тонус м’язів. Для того, щоб більш якісно провести масаж, застосовують спеціальні креми і масла. Після проведення сеансу, можуть залишитися почервоніння, але вони проходять через нетривалий час.
Медовый массаж. Такий вид масажу вважається одним з найбільш ефективних у боротьбі із зайвою вагою і целюлітом. При цьому, слід застосовувати тільки натуральні сорти меду. Технічно цей масаж передбачає нанесення меду на проблемну ділянку і далі легке втирання з рухами. Це прекрасний спосіб не тільки позбутися від зайвої ваги на животі, а й впорається з в’ялістю шкіри. Такий сеанс може тривати до 15 хвилин. Після цього необхідно змити залишки меду теплою водою. Це простий і дуже дієвий спосіб позбутися від накопичень жиру на животі. При регулярному виконанні масажу живіт стане плоским і підтягнутим дуже швидко!
Масаж щоб прибрати живіт може бути також вакуумним. Для цього використовують спеціальний апарат, що працює за принципом втягування вакуумом шкіри на проблемних ділянках. За рахунок виникаючих перепадів тиску, майстер масажує внутрішні шари дерми і стимулює її тонус. Техніка використання масажного вакуумного апарату передбачає сувору послідовність і регулярність. На самому початку сеансу, наноситься дуже багато зволожуючих масел, за допомогою яких шкіра розминається. Після чого апаратом обробляють необхідні ділянки шкіри. На завершення пацієнт отримує розслабляючий масаж у вигляді легких розгладжуючих рухів. Шкіра заспокоюється і набуває необхідної краси та гладкості. Перед тим як починати комплекс масажів подібного роду, необхідно проконсультуватися з лікарем. Дані процедури не рекомендовані людям з наявністю шкірних захворювань, проблем з серцево-судинною системою, тромбами і набряком.
Масаж з силіконовими банками. Це прекрасний спосіб масажем прибрати живіт. Для того щоб розслабити і розігріти шкіру, підготувати її до масажних процедур, майстер наносить тепле масло або спеціальний крем втираючими рухами. Після цього банку ставиться на живіт і завдяки ефекту вакууму проводиться втягування поверхні шкіри. Перший масаж роблять не більше 7 хвилин, а наступні до 10. Він відмінно покращує кровообіг і сприяє процесу розщеплення жирового прошарку. Коли такий масаж завершується, фахівець рекомендує максимальне розслаблення в положенні лежачи на спині. При цьому на ділянках шкіри, після масажу, можуть залишитися гіперемія і почервоніння, це не страшно – вони швидко проходять і не завдають ніякої шкоди. Після 10-15 сеансів, пацієнт помічає поліпшення самопочуття і зовнішнього вигляду м’язів живота – вони більш підтягнуті та привабливі.

Обгортування

Користь, яку робить масаж живота

Такий масаж не тільки надає профілактику ожиріння зони живота і справляє позитивний вплив на схуднення, але також:

покращує перистальтику кишечника і процес переробки їжі;
секреція печінки і підшлункової залози завдяки масажним рухам працює краще;
позитивно впливає на стан шкіри, допомагає в боротьбі з целюлітом.
Важливо розуміти, що масаж, який прибирає жир на животі повинен призначатися фахівцем тільки для тих пацієнтів, які не мають протипоказань до даного виду процедур.

Яким повинен бути правильний масаж живота для схуднення

Для того, щоб масаж живота для схуднення приносив тільки користь і позитивний ефект в області проблемних зон, проводити його повинен професіонал своєї справи. Правильно виконана процедура принесе швидкий результат, а в поєднанні з регулярністю, досягти мети буде ще простіше. Коригувальний масаж не тільки позитивно позначиться на зовнішньому вигляді живота, а й часто може виробляти такий ефект, якого пацієнт навіть не очікує:

поліпшення загального стану здоров’я;
покращення травлення;
зменшення талії і контурів;
гладкість шкіри;
підтягнутість м’язів, усунення в’ялості;
істотне скорочення підшкірного жиру.
10 денний курс масажу для живота повністю змінить ваш світогляд на поняття класичного лікувального масажу і допоможе швидко привести як шкіру так і косі м’язи пресу в гармонійний вигляд. У поєднанні з правильним харчуванням і якісною косметикою у вигляді масел і кремів, такі процедури без перебільшення творять чудеса!