вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Біль після массажа. Все, що вам потрібно знати

Зміст:

Дуже часто клієнти масажних салонів скаржаться на біль в спині після чергового сеансу. При цьому неприємні відчуття з’являються відразу в декількох ділянках тіла. Чому це відбувається? Який характер носить біль після масажу? Чому у пацієнта болить спина? Тут ви отримаєте відповіді на всі запитання.

Перш за все варто згадати, що хворобливі відчуття з’являються переважно в двох зонах – в області спини і в області шиї, а також після антицелюлітного масажу. Тепер давайте розберемося з кожною з них окремо.

Біль в області шиї

Більшість людей вже звикли до того, що масаж шиї – це виключно приємна і безболісна процедура. Але це не так. Якщо пацієнт веде малорухливий спосіб життя (наприклад, працює в офісі), м’язи шиї набрякають і після масажу настає легка крепатура. Також вам варто знати, що в області шиї розташовано дуже багато активних точок, пов’язаних з іншими органами, тому під час масажу майстер може зачепити деякі з цих точок. Але зазвичай біль в шиї після масажу проходить протягом двох днів після процедури.

Біль у спині після масажу

Тут все набагато складніше. Під час масажу м’язи спини отримують навантаження майже таке саме, що і людина під час тренування в спортивному залі. Зазвичай, під час першого сеансу м’язи сильно забиті і подібний вплив на них майже напевно призведе до больових відчуттів. Як правило, біль в м’язах спини проявляється на наступний день після процедури і проходить протягом двох-трьох днів. Але тут багато що залежатиме від майстерності масажиста і виду масажу (розслабляючий, точковий або тонізуючий масаж).

Біль після антицелюлітного масажу

Як не дивно, ця процедура також нерідко супроводжується хворобливими відчуттями. Але це цілком природно і вам варто бути готовими до такого. Але чому? Вся справа в тому, що при правильній техніці виконання і впливу на м’язи виникають хворобливі відчуття, а після процедури настає легка крепатура. Але це не привід для занепокоєння – це значить лише те, що масаж був максимально ефективним.

Як полегшити біль в спині після масажу

Багато хто з вас напевно захочуть дізнатися, як можна протистояти хворобливим відчуттям після процедури. І ось кілька основних принципів, які допоможуть вам в цьому:

Пийте багато рідини. Часте споживання води до і після масажу дозволить уникнути больових відчуттів.
Приймайте теплу ванну. Класичний метод, який допоможе швидко відновити м’язи. Прийом ванни рекомендується ввечері після пройденого сеансу.
Робіть розтяжку. Ця вправа допоможе позбутися від напруги і швидко позбавить вас від крепатури.
Також на сайті: Як зняти втому після роботи?