вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Хто париться, той не старіє!

Зміст:

Хаммам пройшов випробування часом і доніс до нас з глибини століть свої чарівні властивості. Ще галери і Авіцена зцілювали людей застосовуючи водолікування і хаммам. «Баня лікує, баня править, баня на ноги поставить» – говорили наші предки.

У сучасному світі існує два різновиди хамаму: турецький і марокканський. Це дві різні процедури по наповненню і впливу на шкіру.

Турецький хамам має більш високу температуру і складається з: прогріву, пілінгу спеціальною рукавичкою Кессі (бавовна з додаванням козячої і верблюжої вовни), мильного масажу, миття голови і зволоження. Всі дії відбуваються в парній на нагрітому камені з мармуру. Турки називають такі лежанки «гебек -Таш» – камінь для живота. «Нехай гебек завжди буде гарячим»! – одна з самих поширених турецьких приказок.

Філософія марокканського хамаму – обходитися з гостем як з дитиною. Температурний режим нижчий ніж в турецькому – всього 38-40 * С. Сеанс хаммаму включає в себе м’який гоммаж Бельди (чорне мило), прогрів на теплому мармуровому гебеке, пілінг тіла марокканським Кессі, глазурування Гасуль (глина вулканічного походження, яка має найвищий коефіцієнт абсорбції.) Глину дбайливо і делікатно наносять на все тіло, обличчя і волосся. У Марокко заможні люди для найбільшого ефекту приймають ванни з гассул.

Гассул має неймовірні властивості: очищає та насичує шкіру, чудово живить її мікроелементами і мінералами. Ці властивості глини здавна використовувалися берберами. Гассул часто насичують сімома травами для релаксу чи водоростями для корекції фігури. У марокканському спа-хаммамі використовують так само білу глину з трояндою для розслаблення і з м’ятою для тонусу.

Завершенням процедури є зволоження тіла молочком на Аргановій олії або релакс-масаж усього тіла вже в кабінеті – повне занурення в блаженство.

Який ефект дає діє професійний хамам в Києві:

пори відкриваються, шкіра очищається, починає дихати і молодіти;
судини стають еластичними, гнучкими, а серце б’ється, немов «полум’яний мотор»;
спина вирівнюється;
тіло виводить шлаки і зникає зайва вага.
Хаммам це не просто можливість полежати і змити бруд, а й дієвий спосіб скинути вантаж турбот, очищити душу і тіло.

Також вам буде цікаво дізнати чому важливо ходити на хаммам.