вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
08.11.2021

Пілінг під час вагітності: чи варто робити?

Зміст:

Однією з найбільш улюблених доглядових процедур для жінок є пілінг обличчя та тіла. Це допомогає їм відчувати своє тіло “оновленим” та виглядати здоровими. Однак чи варто робити пілінги під час вагітності? Косметологи не рекомендують робити дану процедуру, принаймні більш агресивними методами.

Повністю відмовлятись від очищення шкіри не потрібно, просто варто обирати більш щадні види, де використовується натуральна косметика з м’якими абразивними частками. До того ж можна спробувати ультразвукову чистку пор на обличчі.

Кислотний пілінг: за чи проти

Робити кислотний пілінг при вагітності можна, але у випадку, коли кислоти безпечні. Через те, що кислота проникає в середні чи глибші шари епітелію, завдяки чому і допомогає шкірі оновитись. Однак для безпеки дитини варто обирати безпечні кислоти й повністю відмовитись від глибоких хімічних пілінгів.

Безпечними кислотами для вагітних вважають:

  • молочну кислоту, яка природньо присутня в організмі майбутньої матусі;
  • гліколева кислота — в такому пілінгу використовують цитрусову, виноградну та яблучну кислоти й вона теж позитивно впливає на організм;
  • альфагідрокислоти присутні у мигдальному пілінгу, вони дуже обережно оновлюють верхній шар шкіри.

Механічний пілінг, як підготовчий етап перед кислотною процедурою

Косметологи рекомендують цей метод очищення, як підготовчий етап перед фруктовим, молочним чи мигдальним пілінгом. Або ж як окрему процедуру.

Механічний пілінг при вагітності можна робити за допомогою натуральних морських губок, мочалок з віскози чи люфи, а також м’якими щітками з силіконовими волокнами чи волокнами агави. Таким чином процедура стане м’якшою та щадною для організму вагітної.

Найбезпечніша процедура — ультразвуковий пілінг

Пілінг та чистка обличчя під час вагітності за допомогою апаратного методу надзвичайно м’яко діє на шкіру, очищуючи пори та забираючи відмерлі клітини епітелію, при цьому не проникаючи глибше верхніх шарів. В цьому виді є ряд переваг:

  1. Він повністю безпечний для майбутньої матусі, все відбувається швидко та безболісно.
  2. Не порушується цільність шкіри, після процедури немає опіків та почервонінь. 
  3. Як і безпечний кислотний пілінг, ультразвукову чистку можна проводити без особливої підготовки.
  4. Після апаратного методу можна знаходитись під дією сонячних променів.

Однак не дивлячись на позитивні якості, деяким жінкам заборонений цей метод. Чому ж не можна робити пілінг під час вагітності, якщо він має багато переваг? Все через такі проблеми, як купероз та загострення вугрового висипу. Якщо жінка страждає від цього, то їй протипоказаний ультразвуковий пілінг, щоб не нашкодити ще більше.

Куди краще за все звернутись вагітним для безпечного пілінгу?

Вагітність — час, коли необхідний особливий підхід, щоб не нашкодити здоров’ю жінки та дитини. Для цього варто звертатись в салони краси, де працюють професіонали своєї справи, які розуміють, що пілінги та вагітність можуть співіснувати без шкоди для жінки. У нас працюють саме такі косметологи.

Наші ціни — підходять для кожної, хто хоче доглядати за собою в такий особливий період свого життя. А косметологи ефективно та якісно допоможуть вам, після чого ви захочете повернутись повторно.