вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Синці після антицелюлітного масажу? Не проблема!

Зміст:

Антицелюлітний масаж – найбільш ефективний вид боротьби з ненависної «апельсинової кірки». Завдяки механічній дії на жировий шар тканини починають розігріватися, кровотік і циркуляція лімфи прискорюються, і жирові клітини починають руйнуватися. Такий вид масажу дозволяє витягти з організму зайву воду і токсини.

У салонах краси для проведення антицелюлітного масажу використовуються спеціальні косметологічні засоби, які дозволяють прискорити процес боротьби з «кіркою». Але, не дивлячись на всі переваги даної процедури, існує один суттєвий недолік – утворення синців після антицелюлітного масажу.

Чому після масажу утворюються синці?

Синці від антицелюлітного масажу – неприємний, а іноді і побічний ефект процедури. Клієнти часто залишаються стурбованими цією проблемою, хоч майстра і пояснюють, що процес утворення саден цілком природний. Розглянемо деякі причини, за якими можуть утворюватися гематоми після антицелюлітного масажу.

  • Агресивна техніка виконання. Якщо в процесі процедури масажист робить рухи кулаками і ліктями, то синці точно залишаться. Тому краще перед сеансом поцікавитися, якими рухами майстер збирається проводити масаж.
  • Використання додаткових пристосувань. Дуже часто для масажу використовуються вакуумні банки. Вони дають позитивні результати, але викликають утворення синців. Тому краще ручна техніка антицелюлітного масажу. Так ефект буде досягатися довше, але без гематом.
  • Низький рівень кваліфікації масажиста. Не дивлячись на те, що антицелюлітний масаж вимагає застосування сили, майстер повинен знати її допустиму норму, орієнтуючись на тіло клієнта. Тому, якщо після відвідування салону, у вас залишилися синці, краще звернутися до інших масажистів.
  • Висока чутливість шкіри. Це одна з найпоширеніших причин утворення синців після вакуумного антицелюлітного масажу. На чутливій ​​і тонкій шкірі відразу утворюються посиніння. Тому власникам такого типу шкірного покриву потрібно бути готовими до синців після процедури.
  • Антицелюлітний масаж синці це нормально після першого сеансу. Спочатку масажист тільки знайомиться з тілом клієнта. Тому можуть виникнути посиніння на тілі і больові відчуття

Як позбутися від синців після масажу?

Всі дівчата хочуть скоріше позбутися від слідів проведеної напередодні процедури, особливо якщо на дворі літня пора і хочеться надіти що-небудь відкрите. Ефективними засобами в боротьбі проти синців стануть холодні компреси, які треба прикладати на місця ударів. Крім того, необхідно знайти хорошого майстра, який підбере максимально комфортну техніку виконання антицелюлітного масажу без синців.

З нашою командою професіоналів ви можете бути впевнені в якості наданих послуг. Ми вибираємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому синці після антицелюлітного масажу не будуть вашою проблемою. Крім того, ми можемо проконсультувати вас з будь-якого питання щодо технік проведення процедур, досвіду роботи майстрів і умов проведення масажу.

Якщо ж у вас все-таки залишилися сліди після антицелюлітного масажу, ви можете зв’язатися з масажистом, який підкаже, як від них позбутися і зробить подальші заходи щодо наступних сеансів.