вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
08.11.2021

Скраб чи пілінг: що найкраще обрати?

Зміст:

Кожна дівчина мріє про чисте обличчя без недоліків по типу вугрів, чорних цяток та іншої небажаної пігментації. В цьому чудово допомагають дві процедури, що направлені на видалення відмерлих клітин та для очищення шкіри — скрабування та пілінг. Регулярно доглядаючи за шкірою за допомогою цих процедур, можна протягом короткого проміжку часу помітити позитивні зміни.

Часто дані процедури плутають між собою і більшість дівчат навіть не знають чим відрізняється пілінг від скрабу, вважаючи, що обидва поняття синоніми. І правда, у процедур схожа дія впливу — ретельне очищення шкіри. Однак головна відмінність процедур у їхньому складі.

Характеристики скрабу та його дія на шкіру

Скрабами називають гель чи крем, в склад якого додають абразивні частки натурального чи синтетичного походження. Дуже популярні скраби з додаванням кісточок винограду, абрикоса, малини чи перемелених кавових зерен. Можна зустріти в складі цукор, морську сіль і навіть соду. З їх допомогою відмерлі частинки шкіри краще відлущуються, розгладжується поверхня обличчя чи тіла та вирівнюється тон.

Відмінність пілінгу від скрабу

Відрізняється пілінг від скрабу своєю рідкою консистенцією, в якій немає абразивних часток. Він схожий на гель чи розчин, в складі якого різні види кислот: фруктові, саліцилові чи молочні.

Професійний пілінг для обличчя варто використовувати лише в салонах, під наглядом косметолога. В такому випадку пілінг обличчя буде мати більше переваг у вигляді кращої ефективності. Адже салонний пілінг більш глибоко очищає шкіру. Саме з цієї причини розділяють декілька принципів дії на епідерміс:

  • поверхневий;
  • середній;
  • глибокий.

Ефект кожного принципу відрізняється результативністю та часом на відновлення. Тому в домашніх умовах краще за все використовувати продукти з поверхневим ефектом. В той час, як спеціалісти в салонах використовують середній та глибокий пілінги.

Чи можна поєднувати обидві процедури?

Так, можна, проте лише в тому випадку, коли ви використовуєте м’який пілінг для щоденного догляду в домашніх умовах. В такому випадку щотижня можна скрабувати обличчя чи тіло. До того ж можна придбати спеціальну косметичну продукцію для очищення шкіри, яка поєднує в собі кислотну дію пілінгу та механічність скрабування.

Якщо ж ви ходите в салон, де вам проводять курс пілінгу, в складі якого підвищені кислоти, краще за все відмовитись від поєднання пілінг й скраб, щоб не подразнювати шкіру.

Де краще за все доглядати за своїм обличчям та тілом?

Пілінг обличчя та очищення всього тіла — те, що приносить задоволення кожній жінці. Наш спа-салон у Києві пропонує своїм відвідувачам найкращі процедури для тіла, які допоможуть відчути себе незрівнянно після важкого робочого дня. А професійні спеціалісти зроблять усе можливе, щоб ефект був довготривалим і, як кажуть, “на обличчя”.