вул. Іоанна Павла ІІ 10, корпус 1 Київ, Печерський район
29.05.2021

Чому важливо робити масаж обличчя?

Зміст:

З сьогоднішнім швидким темпом розвитку індустрії краси кожна жінка може заплутатися в тому, які процедури їй пропонують і які їй варто відвідувати насправді. Подібна ситуація доволі поширена, адже жінки в будь-якому віці хочуть виглядати на всі сто, що і є стимулом для вчених винаходити нові процедури.

Найбільш популярними і дієвими є процедури по догляду за обличчям. Сюди можна віднести масаж обличчя і різні спа процедури для особи.

Звідки походить техніка масажу обличчя

Історія зародження техніки масажу обличчя почалася в дуже давні часи, як спосіб лікування в народній медицині. Найбільш популярним масаж обличчя був у країнах Стародавнього Сходу.

Відомо, що в давньоєгипетські правителі з його допомогою підтримували молодість шкіри. Вперше науково обґрунтував користь масажу обличчя Авіценна, древнеарабський лікар і цілитель.

Популярною ця процедура була і в країнах Європи, особливо в Стародавній Греції, де його пропагували Гіппократ і Геродикос. Не останню роль у розвитку масаж на початку ХІХ століття зіграв Петро Хенрі Лінг. Він заснував шведську систему масажу і гімнастики.

На сьогодні масаж обличчя є майже обов’язковою beauty-процедурою в кожному салоні краси.

Як відбувається процес догляду за шікірою обличчя

Догляд за обличчям є дуже важливим в нашому житті, адже це як візитна картка особи, що створює перше враження. Але для того щоб зберегти красиву, молоду шкіру обличчя, за нею потрібно постійно доглядати. В цьому допоможе стандартна спа процедура з масажем і масками.

Перед масажем обличчя потрібно підготувати шкіру. Спочатку майстер обов’язково очищає обличчя від декоративної косметики та розпарює шкіру гарячим рушником для того, щоб відкрилися пори. Потім ніжно накладає живильний крем або олійку, щоб легше було робити масаж і уникнути утворення складок.

Для закріплення результату використовують живильні маски для обличчя в залежності від типу шкіри. Маска зволожує, наповнює шкіру корисними речовинами, тонізує. Також салони краси надають перелік та інших процедур по догляду з шкірою: ліфтинг, вакуумна терапія, лазерна терапія, фотоомолоджування, дарсонвалізація і багато інших.

Що слід памятати

Відомо, що масаж допомагає позбутися і багатьох захворювань. Масаж обличчя не є винятком. Він добре усуває проблеми шкіри, розгладжує складні мімічні зморшки, усуває сліди від вугрових висипів і ненависного всім другого підборіддя, підвищує тургор шкіри, повертає обличчю натуральний колір.

Але як і для кожної процедури тут є свої заборони. Наприклад, не варто робити масаж, якщо порушена діяльність лицьового нерву, є грибкові захворювання шкіри, герпес або екзема. Також протипоказаний масаж обличя при онкології, гострих захворюваннях серцево-судинної системи, гемофілії, а також при гострих вірусних інфекціях.

Якщо ви хочете завжди виглядати молодою і бадьорою, тоді відвідайте процедуру масажу обличчя, спа або просто зробіть приємне близьким з подарунковим сертифікатом на масаж. Результат буде справді “на обличчя” і ви самі відчуєте її цілющий ефект. Шкіра буде сяяти свіжістю, збереже вашу молодість і надасть вам впевненості у своєму зовнішньому вигляді на кожен день.